馃攳Poszukujemy do naszego Zespo艂u osoby, kt贸re chc膮 si臋 uczy膰, zajmowa膰 sprzeda偶膮 B2B po艂膮czon膮 z budowaniem d艂ugotrwa艂ych relacji z Klientem, rozwija膰 z nami dynamicznie funkcjonuj膮cy klub biznesowy i realizowa膰 eventy dla klient贸w oraz w艂asne, jak M臋ski Meeting.
馃 O Firmie: Gie艂da Event贸w 鈥揳gencja eventowa, za艂o偶ona w maju 2012 r. 艢wiadczy us艂ugi dla biznesu H2H- Human to Human. Organizuje wydarzenia i mixery biznesowe. Koncepcja firmy 艂膮czy 3 sektory w zakresie organizacji i wsparcia event贸w:
鈥 prowadzi serwis gielda-eventow.pl- promuj膮cy wydarzenia lokalne i firmy partnerskie je wspieraj膮ce;
鈥 5 lat w Lublinie prowadzi cykliczne spotkania Klubu Odpowiedzialnego Biznesu鈥 promuj膮ce marki wiarygodnych, aktywnych firm oraz organizator贸w event贸w, sprzyjaj膮ce wsp贸艂pracy wszystkich tych podmiot贸w: klubodpowiedzialnegobiznesu.pl
鈥 realizuje nietuzinkowe eventy w艂asne oraz na zlecenie Klient贸w.

鈻 Stanowisko pracy: Opiekun Klienta Biznesowego
馃憠 Zadania i obowi膮zki, kt贸re na Ciebie czekaj膮:
鈥 pozyskiwanie klient贸w biznesowych oraz utrzymywanie relacji ze sta艂ymi klientami,
鈥 redagowanie serwisu: www.gielda-eventow.pl
鈥 organizowanie comiesi臋cznych edycji Klubu oraz innych event贸w biznesowych
鈥 reprezentowanie firmy na eventach bran偶owych.
馃憠 Nasze oczekiwania:
鈥 bardzo wysoki poziom zorganizowania i precyzji wykonywanych zada艅;
鈥 analiza wydarze艅 w regionie;
鈥 bardzo dobra znajomo艣膰 narz臋dzia Microsoft Excel, w tym umiej臋tno艣膰 tworzenia zestawie艅 oraz analityka danych liczbowych;
鈥 inicjatywa w艂asna oraz poczucie odpowiedzialno艣ci za wykonywane obowi膮zki;
鈥 wysoka samodzielno艣膰 oraz inicjatywa w艂asna;
鈥 szczero艣膰 i otwarto艣膰 w komunikacji;
馃憠 Dodatkowo mile widziane b臋d膮:
鈥 zainteresowania zwi膮zane z marketingiem;
鈥 dzia艂alno艣膰 w organizacjach/wolontariat/realizowanie w艂asnych pasji.
馃憠 Oferowane warunki:
鈥 praca w super zespole, w atmosferze nastawionej na wsp贸艂prac臋, komunikacj臋 i rozw贸j osobisty;
鈥 wynagrodzenie sta艂e oraz prowizje;
鈥 umowa zlecenie w okresie pr贸bnym (3 miesi膮ce), potem umowa o prac臋;
鈥 uczenie si臋 poprzez wsp贸艂prac臋 z naszymi wspania艂ymi Klientami;
鈥 rozw贸j osobisty poprzez udzia艂 w eventach bran偶owych oraz szkoleniach;
鈥 r贸偶norodno艣膰 dzia艂a艅 w ramach nowych event贸w.
Studentom gwarantujemy elastyczny tryb pracy.

馃摟 Chcesz do艂膮czy膰 do nas? Zapraszamy ch臋tne osoby do przesy艂ania CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@gielda-eventow.pl.
Do zobaczenia 馃檪