Camp Leaders Poland sp. z o.o.

Do klubu sponsora dołączył: 10.02.2014.

Wyświetlenia profilu: 7047.

Camp Leaders Poland jest częścią globalnej grupy Camp Leaders organizującej wyjazdy do ośrodków kolonijnych w Stanach Zjednoczonych. Biuro Camp Leaders w Polsce jest prowadzone przez absolwentów polskich i zagranicznych uczelni, którzy kilkakrotnie brali udział w tego typy programach. Każdego roku z usług Camp Leaders korzystają tysiące studentów z całego świata. Mamy nadzieję, iż wkrótce dołączysz również i Ty.

Organizujemy wakacyjne wyjazdy  do pracy w ośrodkach kolonijnych w USA. Co roku z naszych usług korzystają setki studentów, którzy łączą pobyt na ‘campie’ z szansą na podróżowanie po USA i Kanadzie. Cechą programu jest fakt iż to ośrodek kolonijny płaci za bilet uczestnika, co redukuje koszt wpłacany w Polsce.
Oferujemy kilka typów programów, różniących się od siebie wymaganiami, pracą i wynagrodzeniem.

Support Staff
Jest to najpopularniejszy program Camp Leaders w Polsce. Skierowany jest on do studentów, którzy chcą spędzić wakacje wykonując proste prace w ośrodku kolonijnym. Aby wziąć udział w tym Programie nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w opiece nad dziećmi, aczkolwiek doświadczenie w pracy fizycznej jest dodatkowym atutem.
Camp Counselor
Jest to program skierowany do osób, które mają pewne zdolności sportowo-artystyczne oraz posiadają wysoki poziom języka angielskiego. Program ten pozwala na całkowite zitegrowanie się z ośrodkiem kolonijnym, a jego niebywałą zaletą jest bardzo szybka poprawa zdolności językowych.
Special Needs Counselor
Jest to program skierowany do osób, które chciały by się sprawdzić w roli opiekuna osób niepełnosprawnych. Osoba aplikująca na ten Program powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w tego typu pracy.
Returnee
Jest ofertą skierowaną do osób, które w przeszłości już pracowały w ośrodku kolonijnym w USA (również tych, którzy wylecieli za pośrednictwem innej organizacji) i teraz chcą wyjechać do tego samego miejsca raz jeszcze.

Koszt programu z biletem to zaledwie 1980 zł!. Aplikuj na rok 2017 od połowy września!

Camp Leaders zakończyło rekrutacje na wyjazdy wakacyjne do USA w sezonie 2016. Na rok 2017 zapisy na wyjazdy do USA i Kanady prowadzone będą od połowy września.

Średnia ocena

9,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

Wspieramy działania młodych i aktywnych ludzi, byliśmy m.in:

  • Sposorem LDKS  „Kozienalia 2013”
  • Sponsorem AISEEC University 2013
  • Medykalia 2016
  • Juwenalia 2016

ul. C. Godebskiego 3/13
20-045 Lublin
Polska
+48 81 532 34 64
poland@campleaders.com
http://www.campleaders.pl
http://www.facebook.com/campleaderspoland

Branża

wyjazdy studenckie do USA, praktyki

Zostaw komentarz