Idea Invest

Do klubu sponsora dołączył: 16.03.2016.

Wyświetlenia profilu: 1353.

Specjalizujemy się w budowie  budynków mieszkalno-usługowych o wysokim standardzie, usytuowane w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Lublina.

Naszej działalności przyświeca zawsze troska o wysoką jakość inwestycji, a co za tym idzie – o komfort przyszłych mieszkańców oraz osób inwestujących w nieruchomości. Realizujemy je wyłącznie w oparciu o doskonale dopracowane i przemyślane projekty. Dbamy przy tym o każdy szczegół, starannie dobieramy więc zarówno profesjonalne firmy wykonawcze, jak i najlepsze materiały budowlane i wykończeniowe.

Nasi klienci mają tym samym gwarancję, że zakup mieszkania lub lokalu użytkowego z oferty Idea Invest to doskonała decyzja.

Średnia ocena

8,05
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności

Obecnie realizujemy nową inwestycję pod nazwą „Kamienica pod Siódemką ” w Lublinie ul. 3 Maja 7 – powstaje budynek mieszkalny z usługami – w sprzedaży ostatnie mieszkania

Działalność PR

Główny sponsor klubu piłkarskiego Motor Lublin

Nagrody i certyfikaty

Kryształowa Cegła za inwestycję „Rezydencja Panorama” oraz za inwestycję „Apartamenty Spokojna”, natomiast budynek „Zana House” (przy ul. Jana Sawy) otrzymał prestiżowe wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Roku 2008 organizowanym przez Stowarzyszenie Architektów Polskich.

ul. Jana Sawy 2
20-632 Lublin
tel. 81-4467100; 667800400
e-mail: biuro@ideainvest.pl
www.ideainvest.pl

Branża

deweloper

Zostaw komentarz