KlimkiewiczKnapik s.c.

Do klubu sponsora dołączył: 20.04.2016.

Wyświetlenia profilu: 2131.

Naszą firmę tworzą specjaliści posiadający wiedzę merytoryczną popartą przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 12 lat pomagamy przedsiębiorcom pozyskiwać fundusze na rozwój działalności wspierając ich w realizacji kolejnych planów inwestycyjnych. Tak długa obecność na rynku pozwoliła nam wypracować sprawdzone rozwiązania oraz dogłębnie poznać wszystkie zagadnienia związane z rynkami finansowymi, programami krajowymi i dotacjami unijnymi.

Potrafimy znaleźć rozwiązanie każdego problemu i doprowadzić pomysł klienta do szczęśliwego finału. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zidentyfikować odpowiednie dla danego klienta źródła finansowania, przeprowadzić cały projekt od przygotowania dokumentacji przez pozyskanie środków aż do rozliczenia inwestycji. Zdajemy sobie sprawę, że tylko zespołowe działanie wielu specjalistów może przynieść wymierne korzyści i zagwarantować odpowiednie rezultaty.

 

Stawiamy na dobrą relację z klientami i wzajemną uczciwość. Chronimy klientów przed nieprofesjonalnym doradztwem. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie projektu, co daje klientom naszej firmy pewność ochrony i poczucie bezpieczeństwa.

Średnia ocena

8,41
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności

W związku z przyznaniem dla Polski unijnych miliardów euro na projekty badawczo-rozwojowe dla przedsiębiorstw zapraszamy zainteresowanych Innowatorów do skorzystania z naszej kompleksowej oferty. Jeżeli planują Państwo budowę albo rozbudowę Działu B+R oraz nie wykluczają nawiązania współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi w celu opracowania nowych produktów lub ich ulepszeniu, to istnieją obecnie szerokie możliwości otrzymania dofinansowania.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje nie tylko profesjonalne sporządzenie dokumentacji, lecz również pomoc w zakresie naukowej recenzji planowanego procesu badawczego, zwiększającej szanse na otrzymanie dofinansowania oraz doboru doświadczonej kadry naukowej, gwarantującej osiągniecie zakładanych wyników projektu B+R. Współpracujemy z doświadczonym zespołem naukowym z różnych branż, posiadającym autorytet zarówno w świecie nauki jak i biznesu.

Ponadto istnieją możliwości otrzymania dofinansowania na wdrożenie innowacyjnego procesu technologicznego lub innowacyjnego produktu. Inwestycje te mogą być wsparte nie tylko bezzwrotną dotacją, lecz również kredytem z częściową spłatą jego kapitału. Koszty refundowane tych inwestycji dotyczą budowy lub rozbudowy przedsiębiorstwa wraz z wyposażeniem w niezbędne linie produkcyjne służące wdrożeniu wcześniej opracowanej innowacji.

Działalność PR

Sponsor Główny Konkursu Firma Roku 2014 organizowanym wspólnie przez Marszałka Województwa Opolskiego oraz Izbę Gospodarczą „Śląsk”

http://www.igsilesia.pl/gala-biznesu-2015/galeria-zdjec-z-gali-wreczenia-nagrod-konkursu-opolska-marka-2014-i-firma-roku-2014.html

KlimkiewiczKnapik

ul. Drobiarska 2a
45-410 Opole

77 40 98 352

biuro@klimkiewiczknapik.pl
www.klimkiewiczknapik.p
l

Branża

dotacje i doradztwo dla firm

Zostaw komentarz