Moravskie Wino Sp. z o.o.

Do klubu sponsora dołączył: 13.03.2016.

Wyświetlenia profilu: 2376.

Nasza Winnica powstała w miejscu, gdzie już 800 lat temu sadzono i wytwarzano wino . Z tej okazji powstała wyjątkowa kolekcja win z serii OSM Stoleti . Wina te odpowiadają ośmiu wiekom tradycji winorośli rosnących na słonecznych zboczach Kobyli. Bogactwo doświadczeń i umiejętności, przekazywane z pokolenia na pokolenie, pozytywnie wpływa na nowoczesne metody wytwarzania naszych win. Wyjątkowość naszych  winnic oraz idealne warunki glebowe i klimatyczne dla wielu białych jak również niebieskich winogron, to solidna podstawa do narodzin kolekcji składającej się z ośmiu  typowych win z naszej winnicy.

Firma Moravskie Wino, która powstała w Polsce,  jest wyłącznym dystrybutorem wina z Kobyli oraz win z dwóch niewielkich  rodzinnych winnic na Morawach. Wina z naszej oferty to najwyższa jakość oraz wyszukany smak i aromat. To wina nagradzane i doceniane na całym świecie wieloma medalami.

 

Są to produkty PREMIUM – nasze wina można znaleźć tylko w starannie wyselekcjonowanych restauracjach i hotelach.

Średnia ocena

4,98
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności

Z okazji 800 lat naszej winnicy powstała wyjątkowa kolekcja win z serii OSM Stoleti . Wina te odpowiadają ośmiu wiekom tradycji winorośli rosnących na słonecznych zboczach Kobyli.

22 kwietnia 2016 roku rozpoczynamy cykliczne comiesięczne spotkania pod hasłem: „Noc z winami”, na które wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy. Idea, jaka nam przyświeca, tompoznawanie wyjątkowych win w wyjątkowym towarzystwie.

Działalność PR

Partner Eventu Szkoleniowego „Alfabet Motywacji w Biznesie” organizowanego przez Łukasza Osiadacza; Partner I Edycji Klubu Sponsora w Opolu; fundator części nagród (win) dla Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny w styczniu 2016.

Nagrody i certyfikaty

Wina z naszej oferty to najwyższa jakość oraz wyszukany smak i aromat. To wina nagradzane i doceniane na całym świecie wieloma medalami.

Opole
+48 788378767
moravskiewino@gmail.com

Branża

winiarska

Zostaw komentarz