S.F.P.E. Konstrukcje Stalowe. Schody Henryk Kutyła

Do klubu sponsora dołączył: 28.09.2016.

Wyświetlenia profilu: 1232.

Bazując na doświadczeniu zdobytym z zakresu przemysłu metalowego, nasze przedsiębiorstwo systematycznie zwiększa swój zakres produkcji i świadczonych usług w dziedzinie konstrukcji stalowych (mało i wielko gabarytowych) jak również schodów samonośnych produkowanych w oparciu o licencję znanej niemieckiej firmy Stuckenbrok System.

Dzięki zapleczu inżynierskiemu składającego się z fachowców o wieloletnim doświadczeniu w branży konstrukcji stalowych i systemów samonośnych, gotowi jesteśmy podjąć się wykonawstwa zadań
o dowolnym stopniu trudności technicznej. W oparciu o kompetencje i możliwości technologiczne, przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji stalowych i innych usług z zakresu metalurgii, w których wymagane jest utrzymanie najwyższych standardów inżynierskich, przy jednocześnie indywidualnym podejściu do klienta.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Nagrody i certyfikaty

Nasza firma przechodzi pomyślny proces certyfikacji.
Dla skutecznego monitorowania wszystkich procedur oraz zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych usług w 2015 roku firma S.F.P.E KONSTRUKCJE STALOWE, SCHODY wdrożyła PN-EN 1090-1 z EXC 2 dotyczącą zasad i wymagań technicznych konstrukcji stalowych oraz PN-EN ISO 3834-3 dotyczącą wymagań jakości spawanych materiałów stalowych
W 2016 roku firma podniosła klasę wykonania na EXC 3 zwiększając tym samym zakres możliwości oferowanych usług zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 1090 jak również jednocześnie przeszła na wyższy poziom wymagań jakości spawanych materiałów metalowych otrzymując certyfikat PN-EN ISO 3834-2.
Mając świadomość, że stosowanie procedur jakościowych pogłębia zaufanie klientów do firmy, przedsiębiorstwo przeszło proces certyfikacji jako poddostawcy.
Dla skutecznego monitorowania wszystkich procesów, w 2016 roku firma S.F.P.E. KONSTRUKCJE STALOWE, SCHODY wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001.

ul. Radomska 39
26-670 Pionki

www.porcelpionki.pl
biuro@porcelpionki.pl
501 633 210, 503 776 715

Branża

konstrukcje stalowe, schody, balustrady

Zostaw komentarz