Salon Mody Ślubnej DEMI

Do klubu sponsora dołączył: 15.03.2016.

Wyświetlenia profilu: 2672.

Salon Mody Ślubnej Demi od dziewięciu lat kompleksowo ubiera do ślubu panny młode. Oferujemy suknie ślubne znanych i cenionych projektantów oraz marek m.in. Gala, Sposabella, Nabla, Annais, Agnes, White Lady. Dodatki ślubne, które oferujemy : welony, fascynatory, biżuteria z kamieni Swarovskiego, okrycia ślubne oraz obuwie, są niezbędnymi elementami ubioru panny młodej.

Proponujemy przyszłej pannie młodej pełną stylizację stroju pasującego do jej osobowości i upodobań oraz do charakteru uroczystości. Nasze konsultantki są przygotowane w dziedzinie analizy kolorystycznej, typu sylwetki i pasujących do niej krojów sukien oraz pełnej stylizacji stroju. Doradzamy w sprawach fryzury, makijażu oraz bukietu.

Dodatkową proponowaną przez nas usługą jest samochód, który państwo młodzi mogą wynająć w dniu ślubu.

Współpracujemy z wizażystami, florystami, fotografami i studiem filmowym. Możemy polecić sprawdzonych i odpowiedzialnych podwykonawców lub konsultantkę ślubną, która zajmie się kompleksowo przygotowaniem uroczystości.

Dbamy o naszą pannę młodą od chwili kiedy przekroczy drzwi naszego salonu, żeby poczuła się wyjątkowo od pierwszej chwili. Staramy się zminimalizować jej stres związany ze ślubem.

Po ślubie można u nas naprawić ewentualne uszkodzenia sukni, skorzystać z usługi czyszczenia stroju oraz opcji komisu z sukniami.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności

Często proponujemy klientkom akcje promocyjne związane z daną kolekcją (zwykle rabaty) organizując np. Dni Marki, kiedy możemy zaproponować większą ilość modeli z danej kolekcji niż zwykle mamy dostępne w salonie. Jako wystawcy bierzemy udział w Targach Ślubnych organizowanych lokalnie oraz w targach branżowych w Polsce i zagranicą. Udzielamy rabatów na usługi dodatkowe dla naszych klientek (np. wynajem samochodu). Organizujemy konkursy, w których nagrodami są suknie lub dodatki ślubne.

Działalność PR

Udział w Targach Ślubnych w MTL oraz Galerii Orkana

Metamorfozy z marką Annais

Nagrody i certyfikaty

Najlepszą nagrodą jest dla nas satysfakcja z zadowolenia klientek, które do nas wracają ze swoimi siostrami, przyjaciółkami czy po prostu zaglądają nas odwiedzić ze swoimi dziećmi.

Opinie o salonie i obsłudze można znaleźć na portalu  www.twojasuknia.pl  lub na naszym fanpage www.facebook.com/salon.demi.pl

ul. Lubatrowska 18
20-084 Lublin

Godziny otwarcia:
Pn – Pt: 10-18
Soboty: 10-14
81 5329393
+48 883 920990

salon@salon-demi.pl
www.salon-demi.pl

Branża

salon mody ślubnej, suknie i kreacje ślubne

Zostaw komentarz