Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Filharmonia dla Dzieci zaprasza na koncerty

28 lutego

Event Navigation

Brak ocen. Wystaw pierwszą ocenę!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...
FILHARMONIA DLA DZIECI z wielką radością zaprasza na NOWE KONCERTY !
Dookoła Świata !- wybierze się z nami 27 instrumentów perkusyjnych ! Dzieci poznają instrumenty jakich jeszcze nie widziały i nie słyszały! Co oczywiste, gdyż nawet większość nas – dorosłych jeszcze ich nie widziała i nie słyszała !
Będą instrumenty tajemne-etniczne i te nietajemne – fantastyczne:)
Odkryjemy różnice między rytmami Afryki i Ameryki ! Poruszamy się w rytm darabuki i bongosów, a przepiękne melodie zagra dla nas instrument dla wielu najpiękniejszy na świecie – po raz pierwszy gwiazdą koncertów będzie WIOLONCZELA (która zagra m.in Łabędzia, Niedźwiedzia i .. Bacha  )
Do jej melodii- a będą to utwory z tych najsławniejszych na wiolonczelę, by dzieci zapoznawać z kanonem literatury muzycznej – akompaniamenty tworzyć będą melodyczny ksylofon, rytmiczne kastaniety i wiele innych perkusjonaliów. Jednym z naszych odkryć minionego roku jest czarodziejskie brzmienie kalimby… Która także odwiedzi nasze koncerty w Hotelu Bristol.
Będą szybkie utwory wirtuozowskie i pokazy perkusyjnej techniki gry!!!
..i wiolonczelowe cantabile oczywiście, eh…  Aby dzieci mogły z bliska poprzyglądać się po koncercie pięknej wiolonczeli – przywieziemy osobistą wiolonczelę Pani Ani. Grać dla nas będą muzycy wybitni, znani z telewizji, uczestnicy festiwali, artyści Adama Sztaby.
Dzieci poznają w lutym wielkie bogactwo muzycznej kultury świata: z Ameryki Północnej, Południowej, Afryki i Europy. Wśród instrumentów będą nie tylko dzwonki, trójkąt, ksylofon i werbel – które dzieci lubią i znają, ale też djun djun, marakasy, bongosy, djembe, tamtam, darabuka, kalimba, bęben morze i inne.
Między wersami muzyki będzie i wiedza, i zgadywanki, i zabawy, oraz książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci, by mogły zabrać je ze sobą i w domku przypomnieć koncertową wiedzę
MISJA : Misją Filharmonii dla Dzieci jest otwierać na kulturę wysoką, pokazywać jej bogactwo, niezwykłość, kształtować indywidualne gusta dzieci i ośmielać do czerpania ze sztuki świata, uczyć swobody, obycia, odwagi, kreatywności, tworzyć
nowe pokolenie światłych i światowych osobowości.
* * *
ORGANIZACYJNE:
Uczestnictwo w koncertach oznacza akceptację Regulaminu: https://filharmoniadladzieci.pl/regulamin-filharmonia…/
Informujemy, iż liczba słuchaczy jest znacznie ograniczona. Będziemy przestrzegać wytycznych sanitarnych dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników  Obowiązują maseczki (zalecamy ffp3, chirurgiczne lub przyłbice), dezynfekcja rąk i dystans 1,5m – który nie dotyczy Rodzin.
Pamiętajmy: Kaszel i zakatarzenie (także alergiczne) wykluczają udział w wydarzeniu.
Czujesz się chory- zostań w domu!
Bilet można odsprzedać na grupach:
WARSZAWA 1

https://www.facebook.com/groups/738698863294549

WARSZAWA 2

https://www.facebook.com/groups/313167406217913
MIEJSCE:
Sala Balowa Chopin- HOTEL BRISTOL WARSZAWA
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44, wejście główne. Consierge wskaże drogę. Szatnia dla słuchaczy znajduje się w Salonie Moniuszko przy Sali Koncertowej Chopin, na I piętrze.
BILETY:
Koszt biletu 49 zł
Zamówienie mailowe należy przesłać na : warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail.
Każdy uczestnik musi posiadać bilet. Zapraszamy dzieci od 2 roku życia.
W sprawie mniejszych maluszków prosimy o kontakt z biurem obsługi widza. Mamy też stałych bywalców malutkich jednak zależy nam na komforcie wszystkich uczestników spotkania. Kształtując właściwe nawyki koncertowe dzieci, dbamy o charakter koncertów.
ZAGLĄDAJCIE NA NASZĄ STRONĘ
WWW.FILHARMONIADLADZIECI.PL

Szczegóły

Data:
28 lutego
Kategoria Wydarzenie:
Strona internetowa:
http://www.filharmoniadladzieci.pl

Miejsce

Hotel Bristol
Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa, Polska
Telefon:
+48 737-169-961
Strona internetowa:
www.filharmoniadladzieci.pl

Organizator

AMA sp. z.o.o
Telefon:
+48 737-169-961
Email:
Strona internetowa:
www.filharmoniadladzieci.pl

Zostaw komentarz