Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Krąg snów: nowatorska metoda pracy ze snami – wykład i ceremonia

12 lutego: 17:00 - 19:00

| Darmowy

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Natalią Miłuńską – z wykształcenia antropolożka współczesności, która opowie o fascynującym świecie snów.

Czy zastanawiałeś się kiedyś co one oznaczają? Jeśli sny są dla Ciebie ważne, zapraszamy na spotkanie, na którym będziemy zgłębiać sny i śnienie. Spotkanie będzie miało formę wykładu i ceremonii. Wykład będzie wprowadzeniem do nowatorskiej metody pracy ze snami, jaką jest Krąg Snów. Wywodząca się z rdzennych kultur, opisana i wypraktykowana przez terapeutkę Connie Kaplan metoda sprawia, że sny stają się narzędziem transformacji, źródłem wiedzy, odwagi i inspiracji. Opowiemy, jak wygląda praca w kręgu snów i co daje uczestniczkom. Omówimy wiele różnych rodzajów snów – nie tylko te psychologiczne, ale też szamańskie, profetyczne, czy sny- przekazy. Pokażemy, co o śnieniu sądzi starszyzna rdzennych kultur, co współczesna nauka, a w jaki sposób czerpią z nich artyści/twórcy.

Ceremonia Dawania Snów jest ulubioną formą pracy ze snami w wielu Kręgach Snów. Będziemy dzielić się snami, nawzajem się inspirować i karmić swoją psyche/duszę obrazami ze snów.
Zajęcia przeznaczone dla dorosłych i młodzieży licealnej. Nie ma możliwości przyprowadzania ze sobą dzieci.

Do przyniesienia na zajęcia:
– flamastry/ pisaki
– jeśli ktoś prowadzi, to można przynieść swój dziennik snów (dla chętnych)
Natalia Miłuńska stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Od 13 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami.  Przez lata współtworzyła Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współprowadzi wyprawy na Kretę razem z mamą, Aniją Miłuńską. Napisała też książkę: 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność.

Przez życie prowadziły ją sny – w bliskich relacjach, poszukiwaniu pracy, życiowych transformacjach. Poznała wiele ciekawych, psychologicznych i terapeutycznych szkół zajmujących się snami, ale czuła, że w snach jest o wiele, wiele więcej. W 2008 trafiła na książkę Connie „Śnienie jako duchowa praktyka” i zapragnęła poznać jej autorkę. W 2009 ukończyła Dream Circle Leadership Course i zaczęła prowadzić krąg snów. Przez następne pięć lat jego działania wiele nauczyła się o snach, poznała wielu pięknych śniących i wiele snów różnych ludzi, dzięki czemu zajrzała „pod podszewkę rzeczywistości”.

Zapisy:
e-mail: latajacewarsztaty@gmail.com – w tytule wiadomości prosimy wpisać “sny”.
Jedna osoba może zgłosić maksymalnie dwie osoby (siebie i jeszcze jedną osobę).
Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły

Data:
12 lutego
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, , ,

Organizator

Centrum Kultury w Lublinie
Email:

Miejsce

Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, Lublin, 20-007 Lublin
+ Google Map

Zostaw komentarz