Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Piaf! The Show

2 maja: 20:00 - 22:00

| 130 PLN - 220 PLN

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Po ogromnym sukcesie, na całym świecie i ponad 300 występach Piaf Le Spectacle / Piaf the Show – światowej sławy musical przygotowany z okazji 100. rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki EDITH PIAF, ponownie zagości w Polsce! W tytułową rolę ponownie wcieli się zjawiskowa wokalistka Anne Carrere, lubiana i oklaskiwana w Polsce.

Dwuczęściowy musical przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L’Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”.

W rolę Edith Piaf wciela się uwielbiana na całym świecie Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf, podbijając serca rosnącej grupy fanów. O jej roli w spektaklu, przyjaciółka Piaf z lat młodości – Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery”. Anne Carrere na scenie występuje z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Piaf w tle.

Od chwil premiery Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach. Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznym nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się wydawnictwa płytowego i DVD. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu.

O spektaklu i roli Anne Carrer napisali:

Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono!
Charles Dumont, legendarny kompozytor Edith Piaf
Anna Carrere potrafi cudownie przywołać ducha Edith Piaf
New York Times
Anne Carrere podbiła Broadway / NBC News
Prawdziwa uczta / Herald
Wspaniałe! / Broadway Blog
Zdumiewająca muzykalność / NY Theatre Guide
Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu /Timesquare Chronicles

Bilety kupisz tutaj: http://bit.ly/PIAF_the_show
oraz na www.ticketmaster.pl, www.eBilet.pl, www.EmpikBilety.pl, www.Biletyna.pl, w Kasie Centrum Spotkania Kultur i sklepach sieci Empik i Media Markt.

Szczegóły

Data:
2 maja
Czas:
20:00 - 22:00
Koszt:
130 PLN - 220 PLN
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

Good Walk

Miejsce

Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1, Lublin, Polska
+ Google Map

Zostaw komentarz