Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

PRIVATE LABEL SHOW

24 listopada 2020: 09:00 - 25 listopada 2020: 17:00

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

PRIVATE LABEL SHOW

Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych oraz Ekologicznych

ROZWIŃ SWÓJ BIZNES Z TARGAMI PRIVATE LABEL SHOW

Private Label Show to nowoczesne targi B2B dedykowane profesjonalistom z branży marek własnych oraz produktów ekologicznych. Celem wydarzenia jest stworzenie przyjaznej biznesowi przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych. Targi służą prezentacji możliwości polskich i zagranicznych dostawców oraz zaaranżowaniu kontaktów handlowych z kupcami, handlowcami i logistykami reprezentującymi wiodące podmioty nowoczesnej dystrybucji towarów.

Najbliższa edycja targów: 24-25 listopada 2020 r.

Na targach obecni są decydenci największych sieci handlowych działających na terenie Polski oraz krajów ościennych. Private Label Show jest idealną okazją by nawiązać z nimi kontakt, uzyskać dostęp do największych kanałów sprzedaży i współtworzyć fenomen sukcesu rynkowego jakim jest marka własna.

Producenci działający w branży dóbr szybko zbywalnych (tzw. FMCG) dzięki Targom Private Label Show mogą nawiązać bezpośrednie kontakty z przedstawicielami sieci handlowych, hurtownikami lub właścicielami sklepów, którzy poszukują nowych dostawców, chcą rozszerzyć lub zróżnicować swój asortyment.

Formuła Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych oraz Ekologicznych PL Show, na życzenie wystawców, poszerzona została o produkty naturalne i ekologiczne. Rynek produktów eko stale rośnie, na świecie jest jedną z niewielu branż, która od kilkudziesięciu lat permanentnie notuje wzrosty.

Strona wydarzenia:
https://plshow.pl/pl/

Szczegóły

Start:
24 listopada 2020: 09:00
Koniec:
25 listopada 2020: 17:00
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

Targi Lublin S.A.
Telefon:
81 458 15 11

Miejsce

Targi Lublin S.A
Dworcowa 11, Lublin, Mazowieckie 20-406 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.targi.lublin.pl/

Zostaw komentarz