Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

Rozgrzewka przed wakacjami w SKENDE! Czerwiec pełen aktywności!

4 czerwca: 17:00 - 26 czerwca: 19:00

Event Navigation

Brak ocen. Wystaw pierwszą ocenę!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Przygotujcie się do wakacji razem ze SKENDE! Co weekend mamy pakiet aktywności dla dzieci oraz młodzieży, które przygotują je do pełnego zabawy lata. Zapraszamy w każdy piątek i sobotę czerwca na nasze tereny zielone koło Skateparku i Pumptracka.  

Harmonogram czerwcowych aktywności

 

Piątki: 

17:00-19:00  

Rdzawy Jaco – warsztaty deskorolkowe. Grupa średnio zaawansowana. Warsztaty deskorolkowe dla uczestników o średnim stopniu zaawansowania. Uczestnicy zapoznają się z historią deskorolki, dowiedzą się jak dobrać odpowiedni sprzęt i jak o niego dbać. Zaprezentowane zostaną podstawowe triki pod okiem doświadczonego instruktora. Podczas nauki szczególny nacisk zostanie położony na zachowanie bezpieczeństwa podczas treningów – zarówno własnego, jak i osób znajdujących się w otoczeniu.  

Grupa 8 osób* 

Miejsce: Skatepark na Skwerze Sąsiedzkim** 

 

Soboty:  

10:00 – 10:45

11:00 – 11:45

Zajęcia z AZS Lubli – ćwiczenia elementów lekkiej atletyki, zumby oraz boksu w formie gier i zabaw dla dzieci i młodzieży prowadzone przez trenerów AZS Lublin. Wspólna zabawa niosąca wiele radości młodszym dzieciom, a młodzieży dająca satysfakcję z aktywności fizycznej.

Grupy po 20 osób*

Miejsce: Tereny zielone koło Pumptracka**

 

15:00- 16:30

Zdrowe żywienie dla każdego – warsztaty zdrowego żywienia dla najmłodszych, prowadzone przez Agatę Kornacką, autorkę strony „Czas na zielone”. Dzieci przygotują się na piknik w stylu slow food, odkryją fit warzywa i owoce, a także poznają ideę less waste w gotowaniu.

Grupa 12 osób*

Miejsce: Tereny zielone koło Pumptracka**

 

15:00 – 18:00

Warsztaty deskorolkowe z Rdzawym Jacem – Grupa początkująca. Dzieci i młodzież zapoznają się z historią deskorolki, dowiedzą się jak dobrać odpowiedni sprzęt i jak o niego dbać. Zaprezentowane zostaną podstawowe triki pod okiem doświadczonego instruktora. Podczas nauki szczególny nacisk zostanie położony na zachowanie bezpieczeństwa podczas treningów – zarówno własnego, jak i osób znajdujących się w otoczeniu.

Grupa 8 osób*

Miejsce: Skatepark na Skwerze Sąsiedzkim**

 

17:00 – 19:00

Odkryj w sobie Sztukmistrza! – Warsztaty z Lubelskimi Sztukmistrzami. Na terenie zielonym Skende powstanie wyjątkowa przestrzeń “Miasteczka Cyrkowych Inspiracji” czyli miejsca, w którym każdy, od malucha po dorosłego, może odkryć w sobie Sztukmistrza! Jest to kolorowa przestrzeń pełna różnorodnych form aktywności ruchowych w postaci warsztatów i animacji z takich dziedzin jak: żonglerka, taniec w powietrzu, chodzenie po liniea czy hula-hop.

Spotkanie zakończy pokaz Lubelskich Sztukmistrzów.

Grupa 30 osób*

Miejsce: Tereny zielone koło Pumptracka**

  

*Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Decyduje kolejność pojawienia się na miejscu.   

** W przypadku deszczu/złej pogody zajęcia mogą zostać przeniesione na inny termin. Aktualne informacje znajdziecie na www.skendeshopping.pl oraz na naszym FB: www.facebook.com/skendeshopping

Szczegóły

Start:
4 czerwca: 17:00
Koniec:
26 czerwca: 19:00
Wydarzenie Categories:
, , ,

Miejsce

SKENDE Shopping
Al. Spółdzielczości Pracy 88, Lublin, Polska
Strona internetowa:
https://www.skendeshopping.pl/

Organizator

SKENDE
Strona internetowa:
https://www.skendeshopping.pl/

Zostaw komentarz