W. Śliwiński

Firma W. Śliwiński dostarcza najwyższej jakości : obrączki, biżuterię i zegarki renomowanych światowych marek od blisko 30 lat.

 Jej początki sięgają 1990 roku, kiedy to dwoje młodych ludzi, chcących podzielić się swą miłością do tego co piękne i ponadczasowe otwiera w rodzinnym mieście Lublinie firmę zajmującą się produkcją srebrnej biżuterii. Od tego czasu, dzięki ciężkiej pracy, chęci ciągłego rozwoju i niesłabnącej pasji Małgorzaty i Waldemara  Śliwińskich firma rozrasta się, poszerzając jednocześnie zakres swej działalności. Obecnie sieć sprzedaży obejmuje 9 salonów na terenie centralnej i południowej Polski oraz sklep internetowy.

Oferta Salonu W. Śliwiński obejmuje szeroki wybór biżuterii złotej, srebrnej, wyjątkowe wzory obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych oraz ekskluzywną biżuterię z brylantami. Posiadamy również bogatą ofertę zegarków najlepszych światowych marek, m.in. Omega, Longines, Rado, Mourice Lacroix, Tissot, Certina, Atlantic, Michael Kors czy Calvin Klein.

Wierzymy, że dzięki naszym produktom stajemy się cichymi bohaterami najważniejszych momentów w życiu naszych Klientów. Pragniemy, aby w czasach, w których coraz trudniej jest wierzyć w istnienie rzeczy trwałych i pięknych nasza biżuteria towarzyszyła Wam w każdej chwili życia, stając się symbolem ludzkich uczuć i relacji.

Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, profesjonalizmowi zgromadziliśmy wokół siebie grono stałych, oddanych Klientów. Pragniemy, aby każdy czuł się u nas dobrze i wyjątkowo, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszych salonach były zawsze proste i przyjemne. Każda decyzja o zakupie sprawia, że czujemy się docenieni i wyróżnieni, dlatego dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

TARASY ZAMKOWE

Al. Unii Lubelskiej 2,

20-108 Lublin

GALERIA OLIMP

Al. Spółdzielczości Pracy 32,

20-147 Lublin

HOTEL EUROPA

ul. Krakowskie Przedmieście 29,

20-002 Lublin

Polska

sklep@wsliwinski.pl

www.wsliwinski.pl

Branża

Jubilerska

Zostaw komentarz