Wyświetlenia profilu: 5474.

Jesteśmy Firmą o zakresie ogólnobudowlanym. Zajmujemy się przede wszystkim działalnością handlową. Nasza firma jest dystrybutorem wielu renomowanych producentów. Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, rynny, okna dachowe, materiały ścienne, stropy, systemy kominowe, systemy suchej zabudowy, systemy ociepleń budynków BSO i wiele innych asortymentów.

Doświadczenie i znajomość branży pod względem technicznym jak i praktycznym stanowi, że zawsze stawiamy na jakość obsługi. Służymy Państwu fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą przy wyborze pokryć, okien dachowych oraz innych materiałów i akcesoriów.

Szeroki wybór wzorów i kolorów oferowanego asortymentu pozwoli zadowolić każdego klienta. Wieloletnia współpraca z wykonawcami umożliwia nam znalezienie Państwu sprawdzonej i fachowej ekipy wykonawczej.

Przed złożeniem zamówienia na podstawie projektu wykonamy kosztorys materiałów i w razie potrzeby obmiar więźby dachowej. Świadczymy również transport materiałów zakupionych w naszej firmie.

Produkty

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

BARDZO ŁATWY DOJAZD. NASZA SIEDZIBA JEST PRZY GŁÓWNEJ TRASIE LUBLIN – NAŁĘCZÓW.
REALDACH s.c. Edward Smoluch, Zbigniew Pitek
ul. Mełgiewska 18,
Lublin,
NIP: 9462545046

Zostaw komentarz