Marmix

Wyświetlenia profilu: 6302.

Firma MARMIX została utworzona, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów, którzy oczekują profesjonalnej, rzetelnej, miłej obsługi oraz wysokiej jakości produktów, w optymalnych cenach.
Zajmujemy się produkcją i transportem wyrobów betonowych na terenie Lublina i okolicznych gmin: Konopnica, Jastków, Wojciechów, Bełżyce, Borzechów, Niedrzwica Duża, Strzyżewice, Bychawa, Krzczonów, Jabłonna, Głusk, Poniatowa, Chodel, Nałęczów. Cechuje nas terminowość oraz indywidualne podejście do każdego co jest doceniane wśród indywidualnych odbiorców oraz wśród wielu firm.
Naszym celem jest zadowolenie Klientów oraz sprostanie Ich indywidualnym wymaganiom.
Beton z wytwórni MARMIX, który trafia do Klientów to produkt najwyższej jakości. Mieszanka betonowa jest produkowana ze składników wysokiej klasy, zgodnych z europejskimi standardami. Na wszystkie produkty wystawiamy deklarację zgodności z normami PN-EN.
Nowoczesna technologia i zachowanie wszelkich obowiązujących reżimów produkcyjnych zapewniają wysoką jakość betonu towarowego oraz trwałość powstających z niego konstrukcji. Oferujemy między innymi: beton B20, beton towarowy, beton z pompą, beton pod kostkę.
Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest pozytywna opinia wielu klientów z Lublina i okolic, którzy korzystali i nadal korzystają z naszych usług.

Zbudujmy to wspólnie!

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...


MARMIX Sp. z o.o.
Trojaczkowice 8
24-220 Niedrzwica Duża

Tel. 661 – 018 – 711
http://www.marmix-beton.pl

Zostaw komentarz