DEO Producent reklamy

Wyświetlenia profilu: 7454.

Nasza firma istnieje od 1990r. Wykonujemy kompleksową reklamę wizualną. Specjalizujemy się w literach podświetlanych, kasetonach i reklamie zewnętrznej. Naszą działalność opieramy na zespole projektantów, własnym warsztacie realizacyjnym, dobrej jakości materiałach oraz własnym parku maszynowym. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z czołowymi lubelskimi firmami i instytucjami sprawia, że świadczone przez nas usługi i oferowane wyroby mają wysoką jakość docenioną przez Klientów. Zapewniamy kompleksową usługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o każdy etap realizacji zlecenia zarówno od strony artystycznej jak i technicznej.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Reklama świetlna

Wykonujemy reklamy świetlne we własnym warsztacie. Produkujemy kasetony, plafony, pylony oraz złożone litery i formy przestrzenne.

Litery przestrzenne (3D)

Produkujemy eleganckie litery 3d z podświetleniem i bez stosując różnorodne materiały takie jak dibond, mosiądz, plexi oraz styrodur.

Reklama na autach

Oferujemy pełny zakres usług, od przygotowania projektów graficznych poprzez wydruk/wycięcie grafiki aż do oklejenia pojazdu.

Poligrafia (druk / DTP)

Wykonujemy wydruki wielkoformatowe, cyfrowe i offsetowe.

DEO
ul. Wrońska 2
20-327 Lublin

81 744 57 37
744 17 82
509 820 286

fax 81 745 16 86

Biuro obsługi:
biuro@deo.com.pl
daniel.czyz@deo.com.pl (marketing)
ksiegowosc@deo.com.pl
bartosz.zawadzki@deo.com.pl
Dział graficzny:
deo@deo.com.pl
grafik2@deo.com.pl
wydruki@deo.com.pl

Zostaw komentarz