AUTOMOBILIS Sp. z o.o.

AUTOMOBILIS Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą, za pośrednictwem której szybko, bez długotrwałego postępowania sądowego i bez zbędnych formalności otrzymasz dopłatę do odszkodowania wynikającego z wszelkich zdarzeń z udziałem pojazdów. Zajmuje się ona również kompleksową obsługą pozostałych szkód o charakterze majątkowym, w szczególności, szkód dotyczących budynków mieszkalnych i gospodarskich, upraw rolnych, maszyn rolniczych itd. W AutoMobilis otrzymasz również bezpłatny samochód zastępczy, którego koszt wynajmu zostanie w całości pokryty z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia drogowego.

Firma ta posiada bogate doświadczenie w rzeczoznawstwie motoryzacyjnym i majątkowym, likwidacji szkód i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych do ubezpieczycieli. Zespół AUTOMOBILIS tworzą przede wszystkim doświadczeni rzeczoznawcy, dzięki którym każda szkoda zostanie rzetelnie i w pełnym zakresie oszacowana oraz prawnicy, którzy gwarantują sukces w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

Firma Automobilis była partnerem wydarzenia Konferencja “Wystąpienia publiczne w biznesie” z okazji 80 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

Ponadto AutoMobilis był sponsorem Fundacji Serca dla Maluszka, Fundacji Piąta Pora Roku, a także Fundacji Podaj Rękę.

Automobilis Sp.z o.o.
ul. Anny Walentynowicz 10
20-328 Lublin

Godziny otwarcia:

Pn – Pt 8:00 – 16:00

81 440 00 04 (8:00 – 16:00)

pomoc@automobilis.pl

Zostaw komentarz