Banqus

Banqus.pl to przede wszystkim zespół ludzi, którzy od lat specjalizują się w analizie, wycenie i obrocie wierzytelnościami.  Nadrzędną wartością firmy jest jakość wierzytelności oferowanych przez Partnerów na platformie. Unikalny know-how, nowoczesne rozwiązania systemowe oraz doświadczenie pozwalają na wyselekcjonowanie unikatowych wierzytelności przy zachowaniu minimalnej ekspozycji na ryzyko. Jest to możliwe głównie dzięki temu, iż dłużnikami wierzytelności oferowanych na platformie Banqus.pl przez Partnerów, są podmioty rynku finansowego oraz ubezpieczeniowego.

CELE FIRMY 

Dzięki indywidualnemu podejściu do zagadnienia wyceny i analizy, wierzytelności oferowane na platformie są unikalne w skali relacji inwestorskich. W wyniku tego Kupujący mają dostęp do wierzytelności regulowanych przez instytucje sektora bankowego, usług pożyczkowych oraz sektora ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Takie podejście do kwestii obrotu wierzytelnościami pozwoliło Partnerom firmy oferować za pośrednictwem naszej platformy wierzytelności nie tylko z gwarancją ich wykupu, ale także takie, które gwarantują konkretną stopę zwrotu nawet w przypadku wcześniejszej spłaty wierzytelności przez dłużnika. Dzięki platformie Banqus.pl macie Państwo możliwość zakupu takich wierzytelności.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

Firma BANQUS była partnerem wydarzeń takich jak:  Konferencja “Wystąpienia publiczne w biznesie” z okazji 80 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, Lubelskie Spotkania B2B, a także Październikowego Turnieju B+ organizowanego przez SPORTSpark Lublin.

Ponadto firma ta na swoich profilach w social mediach edukuje swoich odbiorców w dziedzinie finansów poprzez artykuły i filmy.

 OKENO SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Anny Walentynowicz 10
20-328 Lublin
NIP 9462674708
KRS 0000701615

tel. +48 530 831 177
 info@banqus.pl

Branża

inwestycje

Zostaw komentarz