Bema Graphics s.c.

Do klubu sponsora dołączył: 28.01.2015.

Wyświetlenia profilu: 4343.

Bema Graphics s.c. jest firmą która powstała z myślą o usługach wykonywanych w najlepszych standardach. Jesteśmy drukarnią, która gwarantuje szeroki zakres usług poligraficznych na najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na jakość, rzetelne wykonanie zleceń, kompleksową i miłą obsługę klienta, a także terminowość.

                Zatrudniamy najlepszych fachowców, którym zapewniamy sprzęt wyłącznie wysokiej jakości. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom na najlepszym poziomie, dlatego stale poszerzamy ofertę naszej drukarni. W biznesie bardzo ważny jest rozwój dlatego wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej wymagającym Klientom zarówno biznesowym jak i indywidualnym. Każde zamówienie jest dla nas ważne
i traktujemy je profesjonalnie i fachowo. Naszym celem jest spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Bema Graphics jest jedną z najnowocześniejszych i najlepszych drukarni w Lublinie. Specjalizujemy się we wszystkich dostępnych usługach w szeroko pojętej poligrafii. Nasza drukarnia wyposażona jest w najlepszy sprzęt nowej generacji, a do tego wciąż pracujemy nad tym, aby rozbudowywać naszą ofertę i nadążać z postępem technologicznym.

W naszym katalogu znajdą Państwo: wizytówki, ulotki zwykłe i składane, plakaty, naklejki, zaproszenia, katalogi, notesy, papiery firmowe, teczki, kalendarze, biuwary, książki, a także etykiety. Specjalizujemy się także w zamówieniach nietypowych. Zapewniamy Państwu kompleksowość usług na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość naszego serwisu, rzetelność i innowacyjność to hasła, którymi kierowaliśmy się zakładając drukarnię Bema Graphics.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

  • „Znani a nieznani …” – Kanał Remont TV – Impreza charytatywna na rzez podopiecznych Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie
  • „Znani a nieznani …” – Męskie Kino – impreza charytatywna na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie
  • Cykliczny udział w akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
  • Finał Miss Polonia Województwa Lubelskiego (kilka kolejnych edycji)
  • Wsparcie dla Klubu KM CROSS w zdobyciu tytułów Klubowych Mistrzów Polski w Motocrossie
  • Partner Klubu KMŻ Lublin

Nasza firma wspiera wiele wydarzeń oraz eventów. Przedstawiliśmy Państwu część z nich.

ul. Tokarska 9
20-210 Lublin
Polska
+48 601 801 349
+48 81 7101717
info@bema24.pl
marketing@bema24.pl
http://www.bema24.pl

Branża

drukarnia cyfrowa

Zostaw komentarz