Biuro Podróży Ellada

Do klubu sponsora dołączył: 18.02.2016.

Wyświetlenia profilu: 5013.

Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu od Grecji, od ukochanej Ellady! A Ellada (gr. Ελλάδα) oznacza – Grecja.  Zakochani w tym cudownym kraju przemierzyliśmy tysiące kilometrów poznając  niemal każdy zakątek  greckiego lądu i wysp. Ale z czasem pasja podróżowania przekroczyła granice Ellady.  Od wielu lat poznajemy  smaki i kolory wielu  zakątków ŚWIATA! Poznawania świata trwa!

A dziś i niezmienni od ponad 10 lat w Lublinie dzielimy się wiedzą i zarażamy pasją podróżowania naszych klientów. Nasze doświadczenie pozwoliły nam zdobyć rzeszę zadowolonych klientów a dzięki nim osiągnąć pozycję lidera na lubelskim rynku turystycznym. To oni do nas  wracają od lat i polecają nas innym. I dzięki temu dziś zdobyliśmy opinie dobrego biura podróży – organizatora i prestiżowego multiagenta. Posiadamy certyfikaty od największych touroperatorów na rynku m.in.  Itaka, Tui Poland, Grecos Holiday. Współpracujemy od 10  lat z Rainbow Tours, Neckermann, Exim Tours i wieloma innymi  wiodącymi organizatorami.

Sami  również organizujemy kompleksowo każdy rodzaj wypoczynku. Oferty szyte na miarę i potrzeby naszych klientów. Od organizacji wypoczynku w Polsce po  wycieczki krajoznawcze, turystykę sportową  czy indywidualne podróże na wszystkie kontynenty. Pomagamy spełniać marzenia o  wakacyjnych podróżach i realizować pasje klientów. Ale również oszczędzamy ich cenny czas i kompleksowo organizujemy zlecone wyjazdy służbowe!

Posiadamy szerokie  kontakty w branży turystycznej, dostęp do sieci systemów rezerwacyjnych i  ogromne  doświadczenie w organizacji różnych form turystyki . I  na tym właśnie korzystają nasi klienci bo dla nich znajdujemy  najlepsze promocje, dobre oferty pakietowe, najbardziej atrakcyjne cen od biletów lotniczych czy hoteli jak również dobre pakiety ubezpieczeń turystycznych.

Każda  ma inny wymiar i rodzi inne potrzeby. Jest dla nas niezwykle ważne by nasi klienci czuli się rzetelnie poinformowani  i jak najlepiej przygotowani do każdego wyjazdu!

Kochamy naszą pracę i zawsze dokładamy  wszelkich starań by podróże  naszych klientów były bezpieczne i udane, by wracali zadowoleni , pełni wrażeń i dobrych wspomnień z wakacji.

To od nich słyszymy, że czują u nas ten dobry klimat i pozytywną energię. To dla nas ogromna motywacja! Warto się o tym przekonać dlatego też serdecznie zapraszamy do naszego biura!

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

Pomagamy młodzieży niepełnosprawnej w odbyciu praktyk zawodowych w naszym biurze

www.facebook.com/BiuroPodrozyEllada

ul. Chopina 5
20-026 Lublin
81 534 66 70
81 532 28 27
516 025 785
516 194 656
biuro@ellada.pl
www.ellada.pl

Branża

biuro podróży

Komentarze zostały wyłączone.