BON APPETIT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Do klubu sponsora dołączył: 01.2017.

Wyświetlenia profilu: 1124.

Bon appetit to firma w której przygotowywane są posiłki dla przedszkoli, szkół i firm. Każdego dnia z największej kuchni w regionie wyjeżdża 4500 posiłków, to ponad 1 000 000 posiłków rocznie. Gdy do tej puli dodamy posiłki cateringowe ilość robi się naprawdę ogromna.

Jednak to nie ilość wyróżnia Bon appetit, a dbałość o szczegóły. Mając do dyspozycji jedną z najlepiej wyposażonych kuchni, dysponując kilkoma chłodniami, firma jest w stanie zapewnić jakość i bezpieczeństwo produkcji na dużą skalę. Warunki przygotowywania posiłków zostały docenione przez SANEPID.

Ręcznie robione pierogi, produkty kupowane od lokalnych dostawców to rzeczy, które wpływają na wysoki poziom jakości. Dodatkowo Bon appetit przykłada dużą wagę do dietetyki. Każdego dnia 2 dietetyków czuwa nad tym aby dania zawierały odpowiednią ilość kalorii i składników pokarmowych potrzebnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju dzieci i młodzieży oraz odpowiedniego funkcjonowania dorosłych w ich środowisku pracy. Firma osiągnęła mistrzostwo w przemycaniu zdrowych składników. Muffinki marchewkowe to jeden z produktów firmy, który znają chyba wszyscy młodzi biegacze z Lublina.

Bon appetit poza żywieniem osób zdrowych zajmuje się żywieniem ponad 160 dzieci z alergiami pokarmowymi. W firmie jest oddzielne miejsce do przygotowania dań bez glutenu, laktozy itp. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę lub zaniedbania. Dania dla alergików nie mogą mieć najmniejszego kontaktu z alergenami.

Na bezpieczeństwo potraw ma wpływ nie tylko sposób ich produkcji, ale również transport. Firma dysponuje własną flotą samochodową. Dania transportowane są w specjalnych termoportach dzięki czemu zachowują odpowiednią temperaturę, wygląd i smak.

Średnia ocena

9,67
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności

Bon appetit jest organizatorem oraz jednym z partnerów projektu Mam Nawyki Mam Wyniki. W program zaangażowały się lubelskie firmy, marki i instytucje, które od lat zajmują się kształtowaniem nawyków związanych z żywieniem, pracą, aktywnością fizyczną. Dzisiaj chcą dzielić się swoją wiedzą ze społecznością lokalną, aby pomagać jej w osiąganiu sukcesów.

Realizacja projektu oparta jest na zachęcaniu całych rodzin do modyfikowania stylu życia (odżywiania się i ruchu) poprzez promowanie właściwych nawyków za pomocą atrakcyjnych i nowatorskich warsztatów, konkursów oraz mini grantów.

W ramach projektu odbywają się warsztaty kulinarne, warsztaty ruchowe dla przedszkoli, biegi dla dzieci i wiele innych.

Działalność PR

Firma angażuje się w sprawy społeczne m.in. poprzez:

– wspieranie biegów charytatywnych m.in. Biegający Świdnik

– wspieranie wydarzeń ważnych dla regionu m.in. Europejskiego Festiwalu Smaku

– organizowanie lekcji gotowania dla dzieci

– organizowanie szkoleń z zakresu żywienia dzieci dla rodziców

– wspieranie działań charytatywnych m.in. Master Chef 4 Dogs

Dominów
ul. Rynek 2,
20-388 Lublin

kom. 502 49 09 49
tel. 81/ 511 92 42
info@bonappetit.net.pl
www.bonappetit.net.pl

Branża

Gastronomia, Catering

Zostaw komentarz