Grupa Ochrony Biznesu

Do klubu sponsora dołączył: 16.06.2016.

Wyświetlenia profilu: 10980.

Grupa Ochrony Biznesu zaistniała na rynku jako samodzielny podmiot gospodarczy w kwietniu 2007 roku. Działalność gospodarczą w zakresie usług ochrony osób i mieniana wykonujemy na podstawie koncesji wydanej przez MSWiA. W celu reasekuracji odpowiedzialności dysponujemy polisą od odpowiedzialności cywilnej kontraktowej i deliktowej z tytułu prowadzonej działalności.

Średnia ocena

9,31
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Sponsor:

  • Motor Lublin S.A.,
  • MKS Selgros Lublin
  • indywidualny sponsoring zawodnika Marka Wrzaszcza -Copacabana Lublin K1 Fighting Center
  • styczeń 2016:
– Gala MMA,
– Gala Mistrzów Sportu (spotowiec roku organizowany przez Kurier Lubelski)
  • maj-czerwiec 2016 :
– Miss Studentek i Miss Polski Lubelszczyzny
  • listopad 2016:
– Gala MMA TFL,
– Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich

OFERTA

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Ofertę kierujemy do organizatorów wszelkiego rodzaju imprez masowych na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i krajowym. Spółka dysponuje ponad 200 osobową kadrą pracowników przeszkolonych z zakresu: kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, kierownik ds. bezpieczeństwa, służba porządkowa, służba informacyjna oraz steward. Podczas każdej imprezy pracownicy wyposażeni są w środki przymusu bezpośredniego, środki ochrony osobistej (kamizelki przeciwuderzeniowe typu żółw, hełmy ochronne, tarcze ochronne), środki łączności. Dodatkowym atutem firmy jest doświadczenie zawodowe i wysokie kwalifikacje kadry kierowniczej.

SZKOLENIA STRZELECKIE

Szkolenia strzeleckie skierowane są zarówno do firm i osób zawodowo związanych z branżą ochrony osób i mienia, jak i pasjonatów strzelectwa. Instruktorzy wyszkolenia strzeleckiego zatrudnieni w GOB to doświadczeni, czynni pracownicy Policji oraz fachowcy z dziedziny ochrony osób i mienia. Treningi strzeleckie odbywają się na otwartej strzelnicy kulowej w Piaskach koło Lublina, w naturalnych warunkach atmosferycznych. Podczas szkoleń wykorzystywane są jednostki broni palnej krótkiej, pistolety maszynowe oraz strzelby gładkolufowe. Programy szkoleń uwzględniają aktualne wymogi prawne.

SZKOLENIA

W naszej ofercie znajdują się następujące szkolenia i kursy:

– kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony;

– szkolenie dla członków służby porządkowej imprez masowych;

– szkolenie dla członków służby informacyjnej imprez masowych;

– szkolenie dla kierowników ds. bezpieczeństwa imprez masowych.

WÓZ MONITORINGU WIZYJNEGO

Do ochrony imprez wykorzystujemy samochód marki Opel Vivaro 1,9 TDI, który jest wyposażony w Mobiliny System Dozoru Wizyjnego. W skład systemu wchodzą cztery kamery kierunkowe typu kompaktowego w obudowie ochronnej oraz dwie kamery PTZ typu kopułkowego w obudowie ochronnej. Zasięg kamer, w zależności od wysuniętego masztu sięga nawet do 12 m. Ponadto w skład systemu wchodzą rejestrator 8 kanałowy DVR z dyskiem HDD oraz trzy monitory i wyświetlacze obrazu. Mobilny System Dozoru Wizyjnego umożliwia szczegółową obserwację całego terenu imprezy oraz rejestrację jej przebiegu.

ul. Balladyny 22
20-601 Lublin

tel. kom.: 515 033 118
tel/fax: 81 524 20 30
e-mail: gobsecurity@o2.pl

Zostaw komentarz