KANCELARIA LEXITOR

Spółka Lexitor została założona w 2017 r. przez grupę specjalistów wywodzących się z branży finansowej, odszkodowawczej i prawnej. Bogate doświadczenie i uważna obserwacja rynku finansowego stały się podstawą do powołania do życia podmiotu oferującego kompleksową obsługę wierzytelności konsumenckich. Na przestrzeni kilku lat obsłużyli już ponad tysiąc klientów, którzy dzięki temu odzyskali należne świadczenia pieniężne od instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.

Zespół LEXITOR składa się przede wszystkim z doświadczonych finansistów, którzy doskonale znają rynek finansowy i oferowane na nim produkty. Dzięki temu wiedzą oni, jakie praktyki stosują instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, a także jakie argumenty wykorzystać w ramach prowadzonego sporu. W skład zespołu wchodzą również prawnicy, którzy posiadają bogate doświadczenie procesowe i odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Zespół gwarantuje rzetelną analizę każdej sprawy, a także umożliwia skuteczne dochodzenie roszczeń.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

Firma LEXITOR była partnerem wydarzenia Konferencja “Wystąpienia publiczne w biznesie” z okazji 80 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

ul. Anny Walentynowicz 10, 20-328 Lublin

pomoc@lexitor.pl

+48 81 47 54 167

Współpraca: +48 530 831 177

Branża

usługi prawnicze

Zostaw komentarz