KARTFORM

KARTFORM specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury falistej, pudeł klapowych wraz z nadrukiem w technice flexograficznej, kątowników, przekładek, kratownic oraz tulejek papierowych. Park maszynowy, który wciąż się rozbudowuje oraz udoskonala, daje firmie możliwość realizować zarówno duże, jak i małe zamówienia. Wszystko to ma na celu by ekspediowane w nich towary, dotarły na miejsce przeznaczenia w idealnym stanie. 

Jednym z flagowych produktów wyróżniającym firmę na tle ofert z naszego regionu są tuleje papierowe, wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Znajdują one zastosowanie w branży papierniczej, tekstylnej, włókienniczej, poligraficznej, budowlanej i wielu innych.  

W ofercie firmy nie zabrakło tradycyjnych pudełek klapowych. Produkowane są  z tektury falistej i posiadają wiele rozmiarów i zastosowań. Wszystkie produkowane przez firmę opakowania mają klasyczną konstrukcję zamykaną na klapę, wykonaną z tektury 3-warstwowej i 5-warstwowej.  

Firma w swojej ofercie oprócz wspomnianych już pudełkach klapowych, posiada również całą gamę pudełek wykrojnikowych, takich jak pudełka do pizzy, nosidełka na butelki czy pudełka na beczkę. Kartony są dostosowane do najpowszechniejszych rozmiarów,  jak również i  do  w rozmiarów niestandardowych. 

Więcej na: https://kartform.pl/ 

Brak ocen. Wystaw pierwszą ocenę!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

Łuszczów Drugi 16B, 20-258

tel.: 601 701 815

e-mail: biuro@kartform.pl

Branża

Opakowania

Zostaw komentarz