Modart Outdoor Sp. z o.o.

Do klubu sponsora dołączył: 01.10.2013.

Wyświetlenia profilu: 8541.

Firma reklamowa o wieloletnim doświadczeniu i bardzo szerokim wachlarzu usług od budowy i wynajmu tablic reklamowych typu billboard i backlight przez wynajem czasu reklamowego na monitorach LCD w MPK Lublin, wynajem telebimu mobilnego i MSB, po budowę, i wynajem wielkoformatowych konstrukcji reklamowych. Poza reklamą zewnętrzną realizujemy także wszelkie przedsięwzięcia z projektowania materiałów reklamowych, usług poligraficznych (projektowanie i druk ulotek, wizytówek, folderów, plakatów itp.), gadżetów reklamowych, a także inne realizacje z zakresu szeroko rozumianej reklamy.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

– Prowadzenie Fundacji Mali Szczęśliwi  im. Janusza Korczaka, która jest Organizacją Pożytku Publicznego i działa NON PROFIT, której celem jest, zapobieganie sieroctwu społecznemu w Polsce oraz pomoc dzieciom z rodzin patologicznych i ubogich, pomoc dzieciom i osobom niepełnosprawnym w możliwości rozwoju i adaptacji w otaczającym środowisku społecznym oraz ich rehabilitacji kulturalnej i emocjonalnej, pomoc dzieciom z domów dziecka, pomoc dzieciom osieroconym, chorym i opuszczonym, propagowanie w społeczeństwie postaw prorodzinnych.

Wspólnie organizowaliśmy wiele imprez m.in. – Artystyczna Wigilia, Artystyczna Wielkanoc, Piknik Integracyjny, Lubelskie Spotkania Twórczości Poetów i Artystów Niepełnosprawnych, których celem jest przełamywanie barier dzielących osoby niepełnosprawne z pełnosprawnymi, rehabilitacja społeczna, krzewienie kultury i rozwijanie zdolności artystycznych wśród osób niepełnosprawnych. Stale nieśliśmy pomoc Domom Dziecka przy ul. Sierocej w Lubinie oraz przy ul. Pogodnej w Lublinie.

Corocznie organizujemy akcję „Gwiazdka z Fundacją” dla podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka im. J. Korczaka oraz pacjentów Oddziału Onkologicznego Szpitala Dziecięcego przy ul. Chodźki w Lublinie. Prosimy dzieci o napisanie listów do Gwiazdki. Po otrzymaniu wszystkich listów wolontariusze Fundacji przystąpili do działania. Życzenia są różne, ale do każdej prośby podchodziliśmy z dużym zaangażowaniem – w myśli zasady, że dawanie sprawia dużo większą radość niż branie. Szczególną radość zaś budzi uśmiechnięta buzia chorego, zmęczonego bólem lub samotnością dziecka.

Naszą pomoc otrzymała również 4,5 roczna Justynka Maliszewska chorująca na nowotwór nerek.

Pomogliśmy również 5-cio letniemu Krystianowi Pawelcowi choremu na autyzm. W tym celu zorganizowaliśmy Wielki Festyn „Na zdrowie” nad Zalewem Zemborzyckim. Całkowity dochód z imprezy został przeznaczony na rehabilitację chłopca.

Zorganizowaliśmy kilka aukcji prac plastycznych, z których dochód przeznaczony został do dziecięcego hospicjum.

80 kg mrożonek przeznaczyliśmy dla Domu Pomocy Społecznej „ROZTOCZE” i Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „KOŁO”.

Przekazaliśmy paczki z żywnością i odzieżą dla lubelskiej rodziny żyjącej w skrajnej nędzy oraz dla kobiety śmiertelnie chorej, samotnie wychowującej dziecko.

To tylko cześć z działań, które wykonuje nasza Fundacja. Staramy się nieść pomoc potrzebującym, nie odwracać głowy na cierpienie i zwykłe ludzkie potrzeby. Staramy się być tam gdzie jesteśmy potrzebni.

Nasza działalność nie opiera się jedynie na organizacji cyklicznych imprez, każdego dnia staramy się działać na rzecz naszych podopiecznych i w ich interesie. Pomagamy finansowo, rzeczowo, własnymi rękami i sercem.

Od roku 2008 Fundacja jako organizacja pożytku publicznego zbierała także datki w postaci 1%. Z funduszy tych została przeprowadzona Akcja pomocy dla Anny Łysiak z przeznaczeniem na leczenie jej 2 synów – chłopców chorych na porażenie mózgowe oraz dla Konrada Wałaszka – chłopca chorego na autyzm.

Ponadto jesteśmy w trakcie realizacji pomocy dla kobiety samotnie wychowującej dziecko której mąż tragicznie zginął, pozostawiając ją bez środków do życia, ponadto pomogliśmy w zakupie aparatu ortodontycznego dla dziecka kobiety, której mąż nagle zmarł pozostawiając ja w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej z 3 małych dzieci, które wymagają natychmiastowej pomocy ortodontycznej, mieszkają w 1 pokojowym małym mieszkanku przerobionym z pomieszczenia gospodarskiego.

W grudniu 2008 roku zorganizowaliśmy także Akcje Mikołajową dla dzieci podopiecznych Brata Alberta, Gwiazdkę dla Dzieci z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka przy ul. Sierocej oraz Gwiazdkę dla Dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii Szpitala Klinicznego w Lublinie, dzięki czemu mogliśmy choć na chwilę wywołać uśmiech na ich zmęczonych bólem buziach, spełniając być może ostatnie w życiu marzenie.

W 2009 r. zorganizowaliśmy akcje na Dzień Dziecka dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. Hr. E. Suchodolskiego i Stowarzyszenia Wspomagania Osób Niepełnosprawnych „RES SECRA MISER” w Gościeradowie.

W roku 2010 orz 2011 sfinansowaliśmy bardzo kosztowny turnus rehabilitacyjny organizowany przez Firmę Euromed dla dziewczynki chorej na porażenie mózgowe, dzięki któremu jej stan znacznie się poprawił.

Działania na rzecz dzieci i niepełnosprawnych to nie wszystko. Zorganizowaliśmy również licytację psów z lubelskiego schroniska, z której dochód przeznaczony został na jego potrzeby.

Ciągle staramy się rozszerzać nasza działalność tak aby nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

Coraz więcej osób zgłasza się do nas o pomoc i coraz więcej dzieci czeka na wsparcie, dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić akcję Przyjazna Torba, z której dochód przeznaczamy na działania statutowe.

Przyjazna Torba otrzymała certyfikaty Polish Produkt oraz Torboprzyjazny Środowisku.

W projekcie tym łączymy propagowanie ekologicznego trybu życia oraz wspieranie działalności statutowej przez sprzedaż Toreb Ekologicznych. Dochód ze sprzedaży toreb przeznaczony jest na rzecz osób najbardziej potrzebujących, na walkę z kalectwem, pomoc dzieciom osieroconym i chorym. Torby oznaczone są logiem Fundacji oraz hasłem, co jednoznacznie wskazuje na fakt pomocy – kupując torbę pomagasz tym którzy potrzebują Twojej pomocy. Hasło jest dostosowane do aktualnych potrzeb i celu na który są zbierane pieniądze, jak również hasłem neutralnym pomagaj innym, jestem aby pomagać, wspieram ekologię. Ewentualnie, jeśli zachodzi taka konieczność, torby są nieoznakowane. Niemniej dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele statutowe.

W roku 2010 braliśmy również czynny udział w akcji TVP Lublin „Słonik Nadziei” – sfinansowaliśmy telewizor dla oddziału dializ Szpitala Dziecięcego w Lublinie oraz DVD dla dziecka chorego na raka nerek.

Ponadto zobowiązaliśmy się także wesprzeć finansowo leczenie dziecka kobiecie o bardzo trudnej sytuacji materialnej, oraz 2-giej samotnie wychowującej chłopca z bardzo zaawansowaną alergia i astmą – kobieta ta nie ma nawet gdzie mieszkać.

Środki na działalność Fundacja gromadzi z darów od ludzi wielkiego serca i głównie z 1%.

Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego i działa NON PROFIT. Wszyscy wolontariusze i zarząd fundacji działają charytatywnie nie biorąc nawet 1 zł za swoją pracę

Ciągle staramy się rozszerzać nasza działalność tak aby nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

Pragniemy otworzyć ośrodek hipoterapii oraz rozszerzyć działalność zapobiegawczą kalectwu, otoczyć opieką większą liczbę ludzi potrzebujących, osieroconych i chorych dzieci oraz niepełnosprawnych.

–  Organizacja Wyborów Miss Polonia Województwa Lubelskiego – w 2011 r otrzymaliśmy tytuł  Najlepszego Organizatora Regionalnego Konkursu Miss Polonia

–  liczne uczestnictwo w różnorodnych przedsięwzięciach niekomercyjnych i charytatywnych np.:

akcje charytatywne Taniec z VIP-ami w 2010, 2011, 2012 r – pomoc w spełnieniu marzeń dzieci ze świetlic środowiskowych z woj. Lubelskiego, pomoc dzieciom z Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w budowie Sali sportowej oraz pomoc w zorganizowanie wyjazdu wakacyjnego dla dziec z domu Dziecka przy ul. Pogodnej,

-organizacja Mikołajek dla dzieci z domu dziecka przy ul Sierocej i dla dzieci z domu dziecka przy ul Pogodnej

– współpraca i wsparcie Klubu Tenisa Stołowego Sygnał Lublin w sezonie 2011/2012,

– wkład w promocję relacji z 34 Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę,

– pomoc w organizacji w dniu 18.06.2010 III Festynu Rodzinnego dla rodzin zamieszkujących w dzielnicy Czechów,

– pomoc w realizacji sprowadzenia do Lublina i prezentacji na Zamku Lubelskim panoramy „Bitwy pod Grunwaldem”,

– wsparcie w 2011 r. realizacji VIII Spotkań Teatralnych „Zwierciadła”,

– wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w latach.2009, 2010,2011, 2012,

– pomoc w organizacji XI  edycji uroczystości wręczenia Honorowego Tytułu „Ambasador Województwa Lubelskiego” w latach 2010, 2011, 2012, 2013,

– wsparcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce 16-22.11.2009,

– wsparcie Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie w ramach akcji „Mikołajki”;

– wsparcie Fundacji Spełnionych Marzeń, Fundacji „Wszyscy Razem”,  i wiele innych.

Firma jest członkiem: Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, Business Centre Club, Lubelskiego Klubu Biznesu, Lubelskiego Forum Pracodawców

Narody i certyfikaty

Jesteśmy 2-krotny laureatem nagrody Medal Europejski za artykuły reklamowe i Mobilskyboard. Otrzymaliśmy wyróżnienie za Wiarygodność i Rzetelność – Solidni w Biznesie, będący potwierdzeniem najwyższej wiarygodności finansowej. Otrzymaliśmy certyfikat Polish Produkt za projekt Przyjazna Torba. Certyfikat ten jest wyróżnikiem nie tylko na arenie krajowej, ale i międzynarodowej, gdzie obecnie kładzie się nacisk na wspieranie makroregionów gospodarczych. Jednostki wyróżnione to różnej wielkości firmy o szerokim spektrum działania, jednak wszystkie one są przykładem rzetelności i fachowości w swoim kręgu. Otrzymaliśmy tytuł Ambasadora Życzliwości 2011 za włączenie się w projekt „Lublin w sieci życzliwości”;

ul. Romera 15,
20-487 Lublin

+48 501-503-294

beata@modart.com.pl
www.outdoor.modart.com.pl
www.modart.com.pl

Branża

reklama zewnętrzna

Zostaw komentarz