Molinberry

Molinberry to marka uniwersalnych skoncentrowanych smaków, produkowanych zgodnie z najwyższymi standardami w branży! Są używane i dostarczane do wielu różnych firm jako perfumy, świece zapachowe, odświeżacze powietrza.

Molinberry to także wspólny wysiłek dwóch firm: Sobucky Ltd i Chemnovatic.
Połączenie wiedzy na temat globalnego rynku, najwyższych możliwości technicznych i dbanie o potrzeby klientów, zaowocowało stworzeniem asortymentu koncentratów znanych na całym świecie.

Smaki są dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie.
Najlepsze rozwiązania wysyłkowe umożliwiają szybką i efektywną dostawę bezpośrednio do twoich drzwi.

Średnia ocena

3,25
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...


Współwłaściciel i oficjalny dystrybutor Molinberry na całym świecie, zarówno dla klientów hurtowych, detalicznych, jak i prywatnych. Firma z siedzibą w Polsce i Wielkiej Brytanii zapewnia pełny marketing Molinberry na platformach społecznościowych, podczas targów i z bezpośrednim kontaktem z klientami. Sobucky jest aktywnie zaangażowany w proces rozwoju produktu zgodnie z opiniami, opiniami i potrzebami klientów.

Współwłaściciel i producent wszystkich marek aromatów Molinberry dedykowanych producentom, odbiorcom hurtowym i sklepom detalicznym. Chemnovatic, z siedzibą w Polsce, specjalizuje się w przetwarzaniu czystej nikotyny, produkcji skoncentrowanych smaków OEM, szerokiej gamie produktów nikotynowych i e-płynów. Produkcja odbywa się w Polsce w zakładach posiadających certyfikaty GMP.

Molinberry
ul.Tomasza Zana 11A
20-601 Lublin

577 668 801

https://molinberry.com

http://sobucky.com/

Zostaw komentarz