Salony Jubilerskie Marek Sułek

Do klubu sponsora dołączył: 20.10.2015.

Wyświetlenia profilu: 4920.

Salony jubilerskie M. SUŁEK to miejsca, gdzie mogą Państwo znaleźć wyjątkową biżuterię lub zlecić wykonanie unikatowych przedmiotów sztuki złotniczej. Firma zrodziła się z połączenia pasji oraz wzajemnego zainteresowania właścicieli biżuterią i sobą nawzajem. Jeszcze na studiach połączyliśmy nasz kapitał i nadmiar czasu, wówczas powstał pierwszy sklep przy ulicy Jutrzenki. Nie bez znaczenia w kształtowaniu obecnego wyglądu firmy były nasze charaktery. Ona stonowana i twardo stąpająca po ziemi asekurantka oraz ja – spontaniczny i optymistyczny ryzykant, stworzyliśmy parę przedsiębiorców pałających miłością do najdrobniejszych detali i kunsztownej sztuki złotniczej. Od początku przykładaliśmy dużą uwagę na rozwój firmy. Obecnie zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości biżuterii złotej i intrygującej biżuterii ze srebra. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami produkcyjnymi, jak i niszowymi artystami złotnikami.

Wybierając asortyment do naszych salonów zawsze kierujemy się jakością i precyzją wykonania. Od kilku lat zajmujemy się również produkcją unikatowej biżuterii na zamówienie, a niedawno wprowadziliśmy do stałej oferty kamienie szlachetne. Dbamy o to, aby w naszych salonach panowała przyjazna atmosfera połączona z fachową obsługą. Stale rozwijamy nasz warsztat tak, by nasza biżuteria mogła sprostać Państwa wymaganiom.

Zawsze najważniejsze było dla nas, aby nasi klienci i partnerzy biznesowi czuli się u nas jak najlepiej, co zaowocowało nawiązaniem wielu przyjaźni. Chcemy aby każdy, kto nas odwiedzi z chęcią powracał, dlatego też prowadzona przez nas polityka sprzedaży skierowana jest na budowanie trwałych relacji z klientem. Poza gotowym produktem oferujemy również dostosowanie wyrobów do indywidualnych wymagań np. dopasowanie rozmiaru, przemodelowanie, skrócenie, wymiana kamieni na inne. Ponadto oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług oraz pełną obsługę posprzedażową.

Średnia ocena

9,97
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Nagrody i certyfikaty

Wpis znaku imiennego do rejestru Okręgowego Urzędu Probierczego w Warszawie

ul. Jutrzenki 5a
ul. Abramowicka 43
Lublin
+48 510 429 485

Branża

salony jubilerskie

Zostaw komentarz