Stolarczyk Suits- Made To Measure

Wyświetlenia profilu: 9045.

Jedyne takie miejsce w Lublinie

———————————–

Stolarczyk SUITS Made To Measure to pracownia, w której stworzymy dla Ciebie garnitur na miarę.  Znajdziesz nas w Lublinie przy ulicy Unickiej 4 (Wiktoryn).

Szycie na miarę w systemie MADE to MEASURE  gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki. To w połączeniu z moim bogatym doświadczeniem krawieckim, sprawia, że pracownia krawiecka Stolarczyk SUITS jest jedną z najchętniej wybieranych w Lublinie i okolicach.

Szycie na miarę MADE TO MEASURE

Męska elegancja w nowoczesnym wydaniu

Umiem słuchać i bardzo dobrze obserwować moich gości. Daje mi to pewność w odpowiednim doborze koloru, dodatków oraz stylu, w jakim będzie uszyty np. garnitur. Bo przecież naszą osobowość, cele, które chcemy osiągnąć, możemy wyrazić poprzez strój. Bardzo często już  sama rozmowa wyznacza i naprowadza mnie na ścieżkę wspólnych wyobrażeń kreacji.

Wybór tkaniny to pierwszy  i bardzo ważny etap, ale wcale nie najważniejszy. Dodatki takie jak guziki, podszewka, czy kolor filcu pod kołnierzem; sprawiają, że całość zamówienia nabiera charakteru.

Jestem obecny przy każdym etapie tworzenia nowego garnituru, marynarki, czy kamizelki mojego klienta. Dbam o najmniejsze detale, ponieważ wiem, jak dużą pewność siebie może dać idealnie skrojony garnitur.

Kamil Stolarczyk- Stolarczyk Suits

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

​ul. Unicka 4 (Wiktoryn)
20-950 Lublin
tel. 503 040 034
e-mail kamilstolarczyk2.0@gmail.com

Branża

szycie na miarę

Zostaw komentarz