SUNPROFI Sp. z o.o.

Hurtownia SUNPROFI Sp. z o.o. powstała z myślą o obsłudze firm zajmujących się montażem fotowoltaiki w Polsce. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Serce Sunprofi to Lublin, tu znajduje się siedziba firmy i magazyn główny, ale dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym działamy na terenie całego kraju. Dobierając asortyment stawiamy na cenione marki, których produkty od lat cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników. Tym samym dostarczamy niezawodne rozwiązania do instalacji fotowoltaicznych, zarówno dla gospodarstw domowych jak również do instalacji przemysłowych. Jesteśmy zorientowani na ochronę środowiska naturalnego, a systemy fotowoltaiczne to nasza pasja, w której stale się rozwijamy.

Nasza firma oferuje także szkolenia z zakresu systemów fotowoltaicznych, podczas których uczestnicy nabywają umiejętności z obszaru montażu instalacji fotowoltaicznych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Szkolenie jest przygotowaniem do przystąpienia do egzaminu państwowego na Certyfikowanego Instalatora OZE, realizowanego przez Urząd Dozoru Technicznego.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR: Na naszej stronie internetowej prowadzimy bloga, który jest poświęcony budowaniu świadomości klientów, zarówno z branży fotowoltaicznej jak i spoza niej. Swoimi działaniami chcemy przyczynić się do edukacji wszystkich osób, które tak jak my zaangażowane są w dbanie o środowisko naturalne. Dlatego wszelkie treści, które można znaleźć na blogu są w pełnej symbiozie z misją SUNPROFI.

Nagrody i certyfikaty: Złoty Certyfikat Rzetelności Płatniczej

ul. Zawieprzycka 8K,20-228 Lublin
godziny otwarcia pon – pt 8-16
www.sunprofi.pl
www.sklep.sunprofi.pl
https://www.facebook.com/Sunprofi

Mail: biuro@sunprofi.pl

Telefon: tel. / fax: 577 123 400

Branża

Fotowoltaika, Odnawialne Źródła Energii

Zostaw komentarz