Ubieramy Samochody.pl

Wyświetlenia profilu: 1161.

Firma Ubieramy Samochody.pl® została założona w 2009 roku i od tamtej pory wyznacza trendy car wrappingu. Dajemy z siebie wszystko, w każdej chwili, aby wydobyć z Twojego samochodu jak najwięcej.

Oklejamy samochody dla ludzi z pasją, charakterem, którzy nie boją się pokazać swojej wyjątkowości. Dlatego od początku postawiliśmy na najwyższą jakość wykonania a słowo profesjonalizm to nie żartobliwy frazes. Lata doświadczeń, kilometry wyklejonej folii  oraz praca z produktami różnych producentów, skłoniły nas do wyboru bezkonkurencyjnej w naszym odczuciu (i najlepszych aplikatorów na świecie również) marki 3M.

Od listopada 2013 roku jesteśmy certyfikowanym aplikatorem folii 3M. W maju 2015 roku pobiliśmy Światowy Rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu na czas, który wynosi 39 minut i 26 sekund.

W lipcu 2016 roku ponownie przystąpiliśmy do egzaminu certyfikującego 3M. Nasz założyciel Bartłomiej Stasiak  potwierdził swoje najwyższe, światowe

umiejętności w zmianie koloru foliami i jest jednym z niewielu aplikatorów w Polsce, który należy do światowej grupy akredytowanej 3M Endoresed Vehicle Graphics Installer (Nr Certyfikatu PL1607/011).

Nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji i sprawdzamy swoje umiejętności. Najwyższy poziom po raz kolejny poparliśmy  zdobytym w lutym 2018 roku  przez naszego współpracownika Tomka Kurysia tytułem wicemistrza Polish Car Wrap Championship.

Jesteśmy firmą ściśle wyspecjalizowaną w oklejaniu samochodów,  nie robimy tego sporadycznie, lecz jest to nasza codzienna praca i pasja. Pojazdy oklejamy we własnej specjalistycznie wyposażonej hali używając do tego najlepszych środków i materiałów.

Dlatego też nie boimy się udzielać gwarancji na wykonywane przez nas prace i zawsze służymy fachową pomocą.

Wszystko robimy w jednym celu: dla osiągnięcia maksymalnej radości Właściciela.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

FAKTY O NAS

DETALE MÓWIĄ…

Detale mówią same za siebie. Bo o jakości tu mowa. Nie tylko wyznaczamy  trendy i mamy oryginalne pomysły. Potrafimy je profesjonalnie wcielić w życie. Usługi aplikacji folii wykonujemy z wyjątkową dbałością o detale. Szanujemy powierzone w nasze ręce samochody.

PASJA

Pasja jest tym co napędza profesjonalistów w docieraniu na szczyt zawodowych umiejętności. Dzięki temu, że kochamy naszą pracę i nie ustajemy w kreatywnych działaniach, po naszych realizacjach można ocenić efekty zaangażowania!

SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Jesteśmy na rynku od 2009 roku. Wykleiliśmy setki realizacji. Klienci nas polecają, a ich znajomi chwalą ich odmienione samochody. Nasze realizacje wykonaliśmy już w ramach prezentu dla ukochanej, reklamy niejednej firmy, promocji nowych modeli aut… Bez względu na pomysł czy cel, nasze prace łączy jedno – zadowolenie naszych Klientów!

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

NAGRODY I CERTYFIKATY

Niewiele firm może się poszczycić tyloma certyfikatami, dyplomami, czy choćby udziałem w ustanowieniu światowego rekordu Guinnessa w zmianie koloru auta na czas. Nie spoczywamy na laurach. Każdy rok w życiu naszej firmy i aplikatorów Ubieramy Samochody.pl przynosi kolejne sukcesy na drodze do zawodowej, profesjonalnej doskonałości!

GWARANCJA

Czy wiesz, że dajemy gwarancję na wykonaną usługę? Tylko mając pewność że wykonywana jest najwyższej jakości aplikacja profesjonalnych folii można dać Klientom więcej niż inni. O szczegółach gwarancji dowiesz się kontaktując z naszym biurem.

BEZPIECZEŃSTWO LAKIERU

Robimy to z pasją, ale wiemy też jak to robić. Dzięki używaniu  taśm tnących knifeless odcinanie folii nie wymaga używania nożyków i wyklucza uszkodzenie powłoki lakierniczej pojazdu. Zmiana koloru, stylizacja samochodów, czy grafika reklamowa wykonywana jest bez cięcia po Twoim lakierze!

W OPTYMALNYM CZASIE

Gdy podejmiesz już decyzję, nie możesz doczekać się najlepszej wersji swojego auta. Dzięki temu, że posiadamy doświadczenie i umiejętności, usługi realizujemy w najszybszym możliwym czasie, uwzględniając dbałość o jakość pracy.

Ubieramy Samochody.pl

ul. Krzemionki 7A

20-314 Lublin

Bartek:        602 71 34 94
Agnieszka:  600 73 99 91

biuro@ubieramysamochody.pl

zapraszamy od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 – 17:00

w soboty i niedziele nieczynne

www.ubieramysamochody.pl

https://www.facebook.com/Ubieramysamochodypl/ ?

Zostaw komentarz