Volvo Scandinavia Auto Lublin

Wyświetlenia profilu: 1265.

Firma Scandinavia Auto Lublin istnieje od 2004 roku. Jako jedyny na Lubelszczyźnie autoryzowany dealer szwedzkiej marki Volvo zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych, prowadząc jednocześnie pełen zakres usług serwisowych. W branży motoryzacyjnej działamy już od 1994 roku i od tamtego czasu poprzez wspieranie innowacyjności i przedsiębiorczości na terenie woj. lubelskiego odnosimy znaczące sukcesy na trudnym rynku motoryzacyjnym.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Klientom produktów i usług na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są gotowi służyć Państwu pomocą i radą zarówno w kwestiach zakupu nowego, jak i obsługi posiadanego przez Państwa samochodu Volvo. Gwarantujemy, że nasz zespół tworzą w pełni przeszkoleni i niezwykle zaangażowani pracownicy. Pozostający do Państwa dyspozycji doradcy handlowi i serwisowi zapewnią najwyższy poziom obsługi i dołożą wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani z wizyty w naszym salonie. W lipcu 2017 roku wybudowaliśmy  nowy Salon dla marki Volvo, który spełnia najwyższe standardy jakości i obsługi klienta. Zmieniliśmy się, żeby zapewnić Państwu najwyższy, światowy poziom obsługi.

Nasza oferta:

  • Nowe Modele
  • Volvo Selekt ( samochody używane)

Program Volvo Selekt to najkorzystniejszy sposób, by kupić używane Volvo. Obejmujemy nim tylko te samochody, które są w najlepszym stanie. Upewniamy się, że są jak nowe, dzięki wielopunktowej kontroli przeprowadzanej zgodnie z najwyższymi standardami Volvo. A na koniec – instalując najnowsze oprogramowanie – sprawiamy, że stają się jeszcze lepsze. Całość uzupełniają ubezpieczenie kosztów napraw lub gwarancja, usługa Assistance oraz możliwość wymiany wybranego Volvo w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km od chwili zakupu – wszystko dla Twojej satysfakcji.

  • Usługa finansowa – Kredyt

Korzystającym może być prawie każdy, kto planuje samochodu na potrzeby własne lub prowadzonej przez działalności gospodarczej.
Decyzję o przyznaniu kredytu można otrzymać już w ciągu godziny od złożenia wniosku o finansowanie!

  • Usługa finansowa – Leasing

Użytkują Państwo samochód bez konieczności jego zakupu. Zyskują Państwo szybki i łatwy dostęp do finansowania. Wstępną decyzję leasingową można otrzymać już w ciągu godziny od złożenia wniosku leasingowego. Nad całą procedurą czuwa osobisty Doradca Leasingowy, służący radą i pomocą na każdym etapie załatwiania formalności związanych z umową leasingu i jego późniejszą spłatą. Miesięczne raty i terminy płatności rat leasingowych dostosowujemy do Państwa potrzeb i możliwości, wszystkie formalności bierzemy na siebie – to my zarejestrujemy i ubezpieczymy Państwa samochód, stałym klientom oraz w przypadku leasingu większej ilości samochodów oferujemy preferencyjne warunki.

  • Volvo Easy Lease

Profesjonalnie pokierujemy każdą flotą

Program Volvo Car Easy Lease to nowoczesny sposób finansowania samochodów Volvo.

Masz firmę? Masz samochód? Potrzebujesz oszczędności, bezpieczeństwa i wygody? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, nawet jeśli Twoja flota to tylko jeden samochód!

  • Care by Volvo

Care by Volvo to nowa usługa abonamentowa dla firm, która pozwala naszym Klientom w pełni cieszyć się jazdą. Wystarczy, że zasubskrybujesz usługę, a zdejmiemy z Ciebie codzienną troskę o samochód.

  • Akcesoria
  • Serwis

Autoryzowane Stacje Obsługi Volvo spełniają najwyższe światowe standardy jakości.
Mechanicy wyszkoleni z najwyższymi standardami Volvo Competence Programme, wyposażeni w najnowsze narzędzia specjalistyczne Volvo, zapewnią profesjonalną i najlepszą obsługę Twojego samochodu. W naszych magazynach znajdują się oryginalne części zamienne i akcesoria Volvo gwarantujące pełne bezpieczeństwo jazdy.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR

  • Medal 700-lecia Miasta Lublina za wkład i zaangażowanie w rozwój miasta oraz zasługi na rzecz jego mieszkańców
  • dwa sezony akcji – Wypożyczalnia Choinek Volvo – dostajesz od Volvo choinkę w donicy, cieszysz się nią na święta, po tym okresie oddajesz, a my przekazujemy ją szkółkom, które zasadzą drzewko w Polskich lasach. Za każde zwrócone drzewko Volvo Car Poland wspólnie z Lasami Państwowymi posadzi 10 nowych!

Konopnica 157 F

21-030 Motycz
Polska

Tel: (81) 748 87 87

https://scandinavia-lublin.selekt.volvocars.pl/pl/strona-glowna

Zostaw komentarz