Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie to najstarsza uczelnia niepubliczna w Lublinie, działająca od 1998 r. Oferuje studentom nauczania praktyczne, gdzie większość zajęć to warsztaty czy projekty. Student WSPA nabywa umiejętności pożądanych przez pracodawcę, a absolwent WSPA to osoba, która jest świetnie przygotowana do wymogów rynku pracy. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profil praktyczny, europejskie standardy nauczania, innowacyjne i kreatywne podejście do nauki, atrakcyjne warunki wymiany międzynarodowej, tradycja połączona z nowoczesnością, aktywne życie studenckie. Prowadzimy studia stacjonarne, niestacjonarne oraz studia wspomagane Internetem. W WSPA możesz również studiować w języku angielskim. W ofercie mamy również studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

Średnia ocena

5,50
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności: – studia podyplomowe on-line (w całości prowadzone na zdalnej platformie), darmowe studia w języku angielskim – Analityk Systemu Baz Danych, studia wspomagane Internetem (aż 11 kierunków do wyboru!).  Jako jedyni oferujemy, możliwość  przystąpienia do Egzaminu Państwowego na Rzeczoznawcę Majątkowego bezpośrednio po studiach inżynierskich Gospodarka Przestrzenna, specjalność: Wycena Nieruchomości .

Działalność CSR : WSPA licznie wspiera wydarzenia, bierze udział w akcjach w tym charytatywnych m.in. Business Run 2017, Szlachetna Paczka, pomoc dzieciom z domów dziecka, Amelka siatkówczaka niszczycielka itd.

Nagrody i certyfikaty: Certyfikat Firmy z zasadami, wielokrotnie wyróżniana w certyfikatach: uczelnia liderów (w 2013 r. WSPA  jedyna wśród magisterskich uczelni niepublicznych i publicznych w woj. lubelskim otrzymała dwie nagrody specjalne – statuetkę Primus – za uzyskanie najwyższej liczby punktów rankingowych przyznanych przez jury a także srebrny certyfikat, jako Uczelnia, która po raz trzeci pomyślnie przeszła procedurę akredytacyjną, a zatem została nagrodzona certyfikatem od I edycji projektu.), lider mobilności FSS (2011)

Strona WWW: www.wspa.pl

Mailmarketing@wspa.pl, rektorat@wspa.pl

Telefon: tel. / fax:  81 452 94 10

Zostaw komentarz