Giełda Eventów- jest firmą, która z sukcesem od 2012 roku organizuje eventy biznesowe dla firm i instytucji. W I 2013 zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl –integrujący przedsiębiorców i instytucje dbające o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy blisko 100 firm z ponad 80 branż.

Firma zorganizowała już 6 Gal, na których firmy były nagradzane m.in. za działalność charytatywną, wspieranie sportu i środowiska lokalnego.  Od 2 lat wyróżniamy także Top Event roku. Laureaci są wybierani poprzez głosy użytkowników oddawane na profile firm i eventów poprzez serwis: www.gielda-eventow.pl

Ponadto, Giełda Eventów realizuje autorskie projekty takie jak: Kobiecy Meeting- 2 edycje, Męski Meeting- 3 edycje, Lubelski Piknik Biznesowy oraz Lubelskie Spotkania B2B– łączące przedsiębiorców z organizacji biznesowych.

Działalności Agencji towarzyszy serwis gielda-eventow.pl– promujący wydarzenia lokalne i firmy je wspierające.

Firma również organizuje bądź wspiera szereg inicjatyw społecznych, w tym: 4-krotny udział w spektaklu charytatywnym Lubelskiej Akcji Charytatywnej 2015-2018, Akcji Kubuś i Maciuś, 6-krotny Ambasador Wyścigu Kaczek na rzecz rodzin wielodzietnych oraz współorganizator charytatywnej Gali Biznesu Black&White, której głównym celem była promocja i sprzedaż Kalendarza 2015 r, z którego dochód został przeznaczony na cele Stowarzyszenia „Jesteśmy Kroplą”.

Firma jest laureatem kilku nagród, w tym: Lubelskiego Orła Biznesu 2015 kat.: mikroprzedsiębiorstwo, Medalu Pamiątkowego Marszałka Województwa Lubelskiego 2018 oraz Tytułu Honorowego Firmy Pozytywnie Zakręconej 2014 dla działalności Giełdy Eventów oraz 2017 dla działalności Klubu. Działalność Klubu była także nominowana w ogólnopolskim, prestiżowym konkursie SYMBOL PARTNERSTWA W BIZNESIE 2016, realizowanym przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Rzeczpospolitą”.

www.gielda-eventow.pl

www.kluodpowiedzialnegobzinesu.pl

www.facebook.com/GieldaEventow/

www.facebook.com/KlubOdpowiedzialnegoBiznesu/