Zespół Giełdy Eventów serdecznie dziękuje Członkom Klubu Odpowiedzialnego Biznesu oraz Gościom za obecność na 64 edycji KOB! Dzięki uprzejmości Rynek Elizówka mieliśmy przyjemność gościć w Sali Konferencyjnej Lubelskiego Rynku Hurtowego Elizówka. Poznaliśmy możliwości rozwoju i współpracy z producentami regionalnymi, a także dowiedzieliśmy się o nowo powstających powierzchniach wystawienniczo – handlowych dla lubelskich firm.

Do grona KOB dołączyły firmy: Energia Polska Sp. z o.o., Mariusz Nenckarski oraz Deo zakład reklamy – WITAMY SERDECZNIE i dziękujemy za okazane zaufanie. Na kolejny rok współprace przedłużyli: WOKABiuro Podróży ElladaElmax Hurtownie Elektryczne i Realdach :)
Już niebawem – 10 maja – czeka nas rodzinna integracja Członków Klubu odpowiedzialnego Biznesu, która będzie połączona z pre-openingiem pierwszego krytego toru “Drift Trike” w Polsce! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z wrotkowiska Skate Town – zaaranżowanej hali z torem do jazdy na wrotkach i rolkach, wyposażonej w nagłośnienie, oświetlenie, wypożyczalnię sprzętu, strefę odpoczynku i gastro. Będzie się działo!

fot. Najlepszy Kard