Wielka Wymiana Kontaktów już po raz siódmy odbyła się w naszym Mieście. Jej głównym celem było nawiązanie relacji i współpracy między biznesmenami, a także ich potencjalnymi klientami.

Spotkanie było skierowane do przedsiębiorców, którzy mogli nawiązać liczne kontakty biznesowe. Było ono podzielone na trzy części: networkingową, merytoryczną i kolację VIP. W części networkingowej uczestnicy mogli poznać swoich partnerów biznesowych oraz potencjalnych klientów, a także wzajemnie wymienić się kontaktami. Część merytoryczna, czyli dwa wykłady eksperckie, pozwoliły na zmianę perspektywy postrzegania biznesu. Jeden z nich wygłosił Marcin Osman (przedsiębiorca, wydawca oraz autor książek), który przedstawił dwie strategie na efektywniejszą sprzedaż. Pierwsza strategia to zrobienie listy powodów, dlaczego klienci nie kupują. Ważne jest aby zrozumieć czemu klienci nie kupują, a nie czemu kupują. Druga strategia objęła analizę zasięgów naszych działań w internecie. Marcin zarekomendował wypisanie listy narzędzi, z których się korzysta typu Facebook, LinkedIn, Instagram i wejście głębiej w te narzędzia oraz komunikację z klientami i rozpoznanie ich potrzeb.

Drugi wykład wygłosiła Katarzyna Dziubałka – Właścicielka marki Wielka Wymiana Kontaktów – cyklu spotkań networkingowych w Polsce i zagranicą. Zorganizowała już ich ponad 140. Jej biznesowe życie właśnie zatoczyło koło. W ciągu 5 lat przeszła drogę od uczestniczki Szkoły Liderek do właścicielki tego przedsięwzięcia.

#WWK ruszyła po wakacyjnej przerwie. Jest to pełne energii spotkanie, gdzie można poszerzyć kontakty, poznać fajne osoby i posłuchać ciekawych wystąpień – mówił jednej z uczestników Wielkiej Wymiany Kontaktów, Marek Stryjowski, który na spotkanie przyjechał z Warszawy.

Spotkanie odbyło się 20 września w Hotelu Wieniawski. Była to już 7. odsłona lubelskiej Wielkiej Wymiany Kontaktów. Następna edycja odbędzie się już w nowym roku 15 stycznia 2019. Zapisy oraz więcej informacji: https://wielkawymianakontaktow.pl/lublin1/

O Wielkiej Wymianie Kontaktów:
Firma oferuje największe cykliczne spotkania networkingowe w Polsce. Wielka Wymiana Kontaktów powstała, aby tworzyć przestrzeń do wymiany kontaktów, współpracy, rozwoju i promocji polskiego biznesu w kraju i za granica.