Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Muzyczne wieczory w Muszli Koncertowej

3 lipca 2015: 19:00 - 5 lipca 2015: 22:00

Event Navigation

Brak ocen. Wystaw pierwszą ocenę!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...
Spacerując w weekendowe wieczory po Ogrodzie Saskim, możemy być pewni, że usłyszymy muzykę. Za każdym razem będzie to coś innego: rock, gospel lub muzyczne improwizacje. Sprawdźcie, co zabrzmi w Muszli Koncertowej w tym tygodniu:
Lublin dobrze Rock’uje: Whiterose & The Underground Man
3.07 / pt. / godz. 19.00 / wstęp wolny
Cykl koncertów prezentujących przede wszystkim młode i wyjątkowo obiecujące zespoły z Lubelszczyzny. Whiterose gra muzykę, która jest wypadkową post rocka, grunge’u i progresywnego rocka, choć wprawne ucho wychwyci z pewnością dużo więcej inspiracji. The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków mieszkających w Lublinie. Muzyka zespołu to mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami.
Łukasz Jemioła & Przemysław Buksiński – koncert piosenek w pełni improwizowanych
4.07 / sob. / godz. 20.00 / wstęp wolny
Projekt muzyczny Przemka Buksińskiego (śpiew) i Łukasza Jemioły (gitary i śpiew), w którym zapraszają publiczność do wspólnego tworzenia koncertu. Wychodząc na scenę, artyści nie wiedzą, co będą grać – tytuły piosenek, styl muzyczny, szlagier zagrany zupełnie na nowo – to wszystko zależy tylko od słuchaczy i jest improwizowane na żywo. Ten koncert już nigdy się nie powtórzy.
Heaven Up – koncert gospel
5.07 / niedz. / godz. 18.00 / wstęp wolny
Nowa muzyczna formacja z Lublina, której specjalnością jest szeroko rozumiana muzyka gospel. Prowadzona przez młodego, zdolnego animatora, kompozytora i dyrygenta Rafała Czarnackiego już zdobyła olbrzymią sympatię fanów. Profesjonalni wokaliści i instrumentaliści, znani nie tylko z chrześcijańskich scen, są wizytówką grupy wzorowanej na największych światowych gwiazdach gospel.

Szczegóły

Start:
3 lipca 2015: 19:00
Koniec:
5 lipca 2015: 22:00

Organizator

CK Lublin

Miejsce

Ogród Saski
Lublin,
+ Google Map

Zostaw komentarz