Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Loading...
Ładowanie Wydarzenia

Giełda Eventów - znajdź Event dla siebie!

Szukaj wydarzeń

Event Views Navigation

Kategoria wydarzenia

Koszt (PLN)

Tagi

Miejsca

Organizatorzy

Odległość

Aktualności
Nadchodzące wydarzenia

Events List Navigation

Wymiana ubrań w SKENDE. SWAP okazje!

18 listopada: 11:00 - 29 listopada: 17:00
A gdyby tak nie wyrzucać ubrań, tylko dać im drugie życie? Zapraszamy na wymianę ciuchów do SKENDE. Sprawdźcie szczegóły. Kiedy? 18 listopada (sobota), godz. 11:00 – 17:00 Wymiana ubrań godz. 14:00 – 17:00 Spotkanie z Sarą Ferreirą 22 listopada (środa), godz. 17:00 – 20:00 Wymiana ubrań 25 listopada (sobota), godz. 11:00 – 17:00 Wymiana ubrań godz. 14:00…

Witaj w moim świecie. Zrozum i poznaj świat osób z niepełnosprawnościami

2 grudnia: 12:00 - 18:00
Świętujemy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami i zapraszamy na niezwykłe wydarzenie! To będzie doskonała okazja, aby spojrzeć na życie osób z niepełnosprawnością z innej perspektywy i przełamać dzielące nas bariery. Co w programie? Stawiamy na doświadczenia! – okulary symulujące niepełnosprawność wzroku, – cyber-oko, – kostium obciążeniowy symulujący niepełnosprawność ruchową, – nauka pisania i czytania brajlem,…
+ Eksport Lista Wydarzenia

Partnerzy

Poznaj członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Najnowszy debiut w Klubie Odpowiedzialnego Biznesu

Czym jest Giełda Eventów?

Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie,

przyjdź na spotkanie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu i spotkaj się z przedstawicielami kilkudziesięciu firm, mediów i innych instytucji. Zainteresuj ich swoim pomysłem i pozyskaj nowych partnerów. Wystarczy zgłosić się wysyłając maila: biuro@gielda-eventow.pl. Możesz wysłać nam również prezentację swojego projektu w formie opisowej (kilka zdań) lub multimedialnej, z podaniem strony www/fanpage’a i otrzymać szansę na 5-minutowe wystąpienie organizatora podczas spotkania Klubu.

Jeśli chcesz poznać ciekawych, aktywnych i inspirujących ludzi,

którzy dzielą się zdobytym doświadczeniem zarządzając małymi, średnimi i dużymi firmami, to wystarczy 1 krok - krótkie mailowe zgłoszenie na najbliższe spotkanie Klubu! W 120 minut poznasz kilkadziesiąt osób z wielu branż i posłuchasz wielu wartościowych prelekcji i dyskusji.

Jeśli reprezentujesz przedsiębiorstwo lub instytucję,

przyjdź jako Gość i wykorzystaj ten czas na poznanie kilkudziesięciu przedsiębiorców obecnych na spotkaniu. Wpłyń na wzrost zauważalności Twojej firmy poprzez nawiązywanie relacji z innymi. Obecni będą Twoi potencjalni klienci. Przyjdź na Klub Odpowiedzialnego Biznesu, jeżeli chcesz uczestniczyć w spotkaniach integrujących środowisko biznesu i ludzi proaktywnych, którzy swoje doświadczenie chcą wykorzystywać w efektywniejszym pozyskiwaniu nowych kontaktów i nawiązywaniu współprac.

Z nami zwiększysz liczbę kontaktów o nowopoznanych często ciężko osiągalnych przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, władz lokalnych i mediów.

Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu