Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Loading...
Ładowanie Wydarzenia

Giełda Eventów - znajdź Event dla siebie!

Szukaj wydarzeń

Event Views Navigation

Kategoria wydarzenia

Koszt (PLN)

Tagi

Miejsca

Organizatorzy

Odległość

Aktualności
Nadchodzące wydarzenia

Events List Navigation

9. edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2023

9 października: 08:30 - 10 października: 13:30
#naszpatronat Europejskie Centrum Biznesu zaprasza do udziału w 9. edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2023. Szczyt odbędzie się w dniach 9-10 października 2023 r. w Lublinie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: “Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo: Wojna w Europie. Polska w obliczu nowych wyzwań.”. KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ POTWIERDZONYCH PRELEGENTÓW Kluczowe tematy podczas Szczytu Wśród zagadnień, jakie zostaną omówione podczas OSG 2023 to m.in.: Wojna w Europie. Polska…

Konferencja naukowa “The Art&Science of PMU”

14 października: 08:00 - 18:00
#naszpatronat Nasza Klubowiczka- Klaudia Kamińska- linergistka i trener PMU,  zaprasza serdecznie do udziału w Konferencji naukowej “The Art&Science of PMU”, która odbędzie się dnia 14 października 2023 r. w Hotelu Luxor&Atelia Centre w Lublinie. Konferencja składa się z 12 prelekcji, poświęconych tematyce makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej. Konferencja naukowa “The Art&Science of PMU” to ogromna…
+ Eksport Lista Wydarzenia

Partnerzy

Poznaj członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Najnowszy debiut w Klubie Odpowiedzialnego Biznesu

Czym jest Giełda Eventów?

Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie,

przyjdź na spotkanie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu i spotkaj się z przedstawicielami kilkudziesięciu firm, mediów i innych instytucji. Zainteresuj ich swoim pomysłem i pozyskaj nowych partnerów. Wystarczy zgłosić się wysyłając maila: biuro@gielda-eventow.pl. Możesz wysłać nam również prezentację swojego projektu w formie opisowej (kilka zdań) lub multimedialnej, z podaniem strony www/fanpage’a i otrzymać szansę na 5-minutowe wystąpienie organizatora podczas spotkania Klubu.

Jeśli chcesz poznać ciekawych, aktywnych i inspirujących ludzi,

którzy dzielą się zdobytym doświadczeniem zarządzając małymi, średnimi i dużymi firmami, to wystarczy 1 krok - krótkie mailowe zgłoszenie na najbliższe spotkanie Klubu! W 120 minut poznasz kilkadziesiąt osób z wielu branż i posłuchasz wielu wartościowych prelekcji i dyskusji.

Jeśli reprezentujesz przedsiębiorstwo lub instytucję,

przyjdź jako Gość i wykorzystaj ten czas na poznanie kilkudziesięciu przedsiębiorców obecnych na spotkaniu. Wpłyń na wzrost zauważalności Twojej firmy poprzez nawiązywanie relacji z innymi. Obecni będą Twoi potencjalni klienci. Przyjdź na Klub Odpowiedzialnego Biznesu, jeżeli chcesz uczestniczyć w spotkaniach integrujących środowisko biznesu i ludzi proaktywnych, którzy swoje doświadczenie chcą wykorzystywać w efektywniejszym pozyskiwaniu nowych kontaktów i nawiązywaniu współprac.

Z nami zwiększysz liczbę kontaktów o nowopoznanych często ciężko osiągalnych przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, władz lokalnych i mediów.

Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu