Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Loading...
Ładowanie Wydarzenia

Giełda Eventów - znajdź Event dla siebie!

Szukaj wydarzeń

Event Views Navigation

Kategoria wydarzenia

Koszt (PLN)

Tagi

Miejsca

Organizatorzy

Odległość

Aktualności
Nadchodzące wydarzenia

Events List Navigation

Miss Polonia Województwa Lubelskiego

3 marca: 17:30
Agencja Promocji i Reklamy Art Models z Lublina licencjonowany Organizator Regionalny konkursu Miss Polonia na terenie Województwa Lubelskiego organizuje finał konkursu Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024. Współorganizatorami Konkursu jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Agencja Artystyczna ADA. Gala finałowa odbędzie się 3 marca 2024 roku o godz. 17:30 na scenie operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W programie…

MIĘDZYNARODOWA NAUKOWO-TECHNICZNA KONFERENCJA Nowoczesne Trendy w Branży HoReCa 2024

16 kwietnia: 10:30 - 17 kwietnia: 14:30
Szanowni Państwo, Poniżej przekazujemy aktualne informacje organizacyjne dotyczące Konferencji.   Aktualny skład Komitetu Naukowego prof. dr hab. Marian Panasiewicz (Przewodniczący KN) prof. dr hab. Bogusław Michał Kaszewski prof. dr hab. Andrzej Kleinrok prof. dr hab. inż. Marek Opielak – Rektor Akademii WSEI w Lublinie dr Mateusz Stefanek, prof. AWP prof. dr hab. Andrzej Marczuk –…
+ Eksport Lista Wydarzenia

Partnerzy

Poznaj członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Najnowszy debiut w Klubie Odpowiedzialnego Biznesu

Czym jest Giełda Eventów?

Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie,

przyjdź na spotkanie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu i spotkaj się z przedstawicielami kilkudziesięciu firm, mediów i innych instytucji. Zainteresuj ich swoim pomysłem i pozyskaj nowych partnerów. Wystarczy zgłosić się wysyłając maila: biuro@gielda-eventow.pl. Możesz wysłać nam również prezentację swojego projektu w formie opisowej (kilka zdań) lub multimedialnej, z podaniem strony www/fanpage’a i otrzymać szansę na 5-minutowe wystąpienie organizatora podczas spotkania Klubu.

Jeśli chcesz poznać ciekawych, aktywnych i inspirujących ludzi,

którzy dzielą się zdobytym doświadczeniem zarządzając małymi, średnimi i dużymi firmami, to wystarczy 1 krok - krótkie mailowe zgłoszenie na najbliższe spotkanie Klubu! W 120 minut poznasz kilkadziesiąt osób z wielu branż i posłuchasz wielu wartościowych prelekcji i dyskusji.

Jeśli reprezentujesz przedsiębiorstwo lub instytucję,

przyjdź jako Gość i wykorzystaj ten czas na poznanie kilkudziesięciu przedsiębiorców obecnych na spotkaniu. Wpłyń na wzrost zauważalności Twojej firmy poprzez nawiązywanie relacji z innymi. Obecni będą Twoi potencjalni klienci. Przyjdź na Klub Odpowiedzialnego Biznesu, jeżeli chcesz uczestniczyć w spotkaniach integrujących środowisko biznesu i ludzi proaktywnych, którzy swoje doświadczenie chcą wykorzystywać w efektywniejszym pozyskiwaniu nowych kontaktów i nawiązywaniu współprac.

Z nami zwiększysz liczbę kontaktów o nowopoznanych często ciężko osiągalnych przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, władz lokalnych i mediów.

Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu