Za nami II Piknik Klubu Sponsora “GOLF & Grill”, zrealizowany dzięki Lido Nowy Standard Biura i Golf Lublin nad Zalewem Zemborzyckim.
Staje się tradycją integracja Członków i Przyjaciół Klub Sponsora połączona z nauką gry w golfa . Jest to świetna okazja do spotkania się w mniej formalnych okolicznościach, zacieśnienia przyjaźni klubowiczów oraz pozytywnej rywalizacji. Piknik został zainicjowany przez Jacka Federowicza- współwłaściciela firmy Lido- Nowy Standard Biura- pasjonata i licencjonowanego gracza w golfa.

Po kilkugodzinnej zaangażowanej grze ponad 30-osobowej liczby naszych graczy, miło nam ogłosić trzech zwycięzców:
🏆 I miejsce: konkurs puttowania: Piotr Szymanek- Salon Mody Ślubnej DEMI
🏆 I miejsce: najbliższe uderzenie do flagi: Łukasz Milewski (1,9m)- Łukasz Milewski ZDK Doradca ds. Kredytów i Leasingów
🏆 I miejsce: mini golf: Damian Derkacz- Hotel Korona **** Spa & Wellness
👏 Nagrodę niespodziankę od Firmy Lido- Nowy Standard Biura w postaci fotela biurowego, dedykowanego kolorystycznie, z 5-letnią gwarancją szczęśliwie wygrała- Magdalena Wójtowicz- In Temporis Polska Sp. z o.o.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Zaś wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział i super atmosferę! Każdy otrzymał również pamiątkowy dyplom udziału w Pikniku :)
Podziękowania:
Jacek Federowicz- Lido- nowy Standard Biura- za pomysł, zaangażowanie, współorganizację i nagradzanie naszych Uczestników.
Prezesowi Lubelskiego Klubu Golfowego- Wojciechowi Pogonowskiemu- za zorganizowanie Pikniku i ciepłe przyjęcie naszych Gości!
Wspaniałym Instruktorom, którzy cierpliwie, z uśmiechem i zaangażowaniem tłumaczyli etykietę i zasady gry oraz bezcenne wskazówki, dzięki którym zdobywaliśmy kolejne dołki :)
Zapraszamy do oglądania zdjęć (fot. Magdalena Krasuska), wykonywanych spontanicznie między kolejnymi uderzeniami ;)