Nasz Członek Klubu Sponsora zaprasza do spotkania i obejrzenia budynku w stanie surowym zamkniętym z wykonaną elewacją. Magazyny z częścią biurową do wynajęcia- nieruchomość na ul. Stefczyka 9A w Lublinie. Dz. Nr. 55/6

Budynek wykonany jest w konstrukcji szkieletu stalowego ze ścianami z bloczka komórkowego ocieplonego styropianem gr. 15cm z wyprawą z tynku cienkowarstwowego. Stolarka okienna z PCV, stolarka drzwiowa bramowa z płyt warstwowych z rdzeniem z pianki o gr. 8cm.

Wszystkie media (woda, kanalizacja, gaz i energia elektryczna) są doprowadzone do budynku.

Budynek posiada 3 niezależne funkcjonalne części:

  1. Część biurowa – dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 132m2 z
  2. Magazyn nr. I wysokiego składowania (5,6m) o powierzchni 94m2
  3. Magazyn nr. II wysokiego składowania (5,6m) o powierzchni 172m2

W części magazynowej jest możliwość wykonania stropu między kondygnacyjnego.

Całość budynku ma 398 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 1463m2 z droga wjazdową od ulicy Stefczyka o szer. 5,50m

Na terenie działki znajduje się również zespół garaży/magazynów o powierzchni 90m2

Budynek z możliwością przystosowania do przedmiotu działalności najemnicy. Właściciel lokalu ma wieloletnie letnie doświadczenie w branży budowlanej, więc wykończy budynek pod indywidualne potrzeby najemnicy. Warunkiem jest min. 5 letni okres trwania umowy.

Sąsiedztwo działki:  budynki biurowo magazynowe ,

Nieruchomość w planie zagospodarowania: Tereny aktywności gospodarczej – AG, Strefa miejska –Y2, Strefa Rekultywacji i Kontynuacji Tradycji – SriK 1.

Cena wynajmu całości nieruchomości 15.000 zł/miesięcznie.

Zapraszamy do kontaktu: Krzysztof Janiszewski: 501 428 460.