Od początku istnienia Klubu Sponsora w Opolu mocno podkreślamy, jak ważne są relacje, zwłaszcza w prowadzeniu biznesu. Dzisiejsza sprzedaż (a sprzedaje dziś każdy), opiera się w dużej mierze na RELACJACH. Dlatego raz w miesiącu odbywają się nasze spotkania, na których umożliwiamy poznawanie siebie nawzajem poprzez networking. Ale z doświadczenia wiemy, że same spotkania to nie wszystko. We współpracy i działaniu na lata ważne są także wspólne…wspomnienia. Stąd potrzeba integracji występuje we wszystkich tworzonych środowiskach biznesowych i społecznych.

Za nami już dwie integracje przy kręglach. Teraz poszerzamy ich granice! Z naszym nieocenionym Sylwkiem Brożyną- Członkiem Klubu Sponsora – zapraszamy na wspólny wyjazd integracyjny na Morawy, z regionu którego pochodzi marka win pod brandem ‘Moravskie Wino’. Jest to piękne i malownicze miejsce, w którym można się zrelaksować, poznać nutkę browarniczej historii i zakosztować regionalnych trunków. Dowodem na to są cudne zdjęcia ;)

Wyjazd zaplanowany jest na termin 21.10(piątek) – 23.10(niedziela) 2016. Wyjazd w piątek ok. godziny 16:00, powrót w niedzielę ok. godziny 14:00 (już na miejscu).
Chcemy zabrać Was do miejscowości Paprsek (ok. 120 km od Opola) i oczarować klimatem tych miejsc!
Cena wyjazdu wynosi 520 zł i obejmuje:

– transport;
– 2x nocleg ze śniadaniem;
– 2x kolacja;
– obiad w sobotę w restauracji przy browarze (plus kufel piwa);
– zwiedzanie Browaru w Hanuszowicach oraz Muzeum;
– degustację 5 rodzajów wina w piątek po przyjeździe.

Strony konieczne do sprawdzenia:
http://www.holba.cz
http://www.paprsek.cz

https://web.facebook.com/PivovarHolba/

Warunkiem wyjazdu jest  wpłata zaliczki w wysokości 50 % ceny (czyli 260 zł) najpóźniej do dnia 12 września. Determinuje to wielkość autokaru i rezerwacji miejsc. Wpłatę można dokonywać przelewem na konto bankowe IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002  z dopiskiem: „Wyjazd integracyjny Morawy”.

 

Zachęcamy Was gorąco do spędzenia tych trzech dni w gronie niesamowitych osób, którzy są otwarci na nowe możliwości, działania marketingowe oraz innych ludzi! Pomoże nam to się zintegrować jeszcze bardziej, poznać się bliżej, zdobyć większe zaufanie, co przyczyni się do jeszcze większej ilości poleceń i jeszcze większego poszerzania sieci kontaktów. A o to nam właśnie chodzi i temu ten Klub Biznesu ma się przysłużyć ;)

Pamiętajcie – najlepszą reklamą jest reklama osobista, a najlepszym marketingiem jest marketing szeptany. I to Wam umożliwiamy poprzez comiesięczne spotkania, ale również takie imprezy i wyjazdy integracyjne ;)

Więcej informacji: Kamila Osiadacz, 606 820 810, kamila.osiadacz@gielda-eventow.pl

Źródło fot. Fanpage Pivovar Holba a.s. i archiwum prywatne Sylwestra Brożyny.