Inventity Foundation

Inventity Foundation jest firmą doradczą, świadczącą usługi doradztwa strategicznego, operacyjnego, technologicznego pod marką GROWING PAINS STRATEGY® oraz usługi w obszarze komercjalizacji i transferu technologii.

Jako jedyni w Polsce pokazujemy, jak rozwijać i skalować przedsiębiorstwa metodyką GROWING PAINS®. Pozwala  ona tworzyć procesy strategicznego planowania w organizacji i rozwijać zarządzanie efektywnością, co stanowi  źródło długofalowego wzrostu firmy i poprawy wyników finansowych.

 

Posiadamy zespół 40 doświadczonych doradców i ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby polskie firmy mogły rosnąć i skalować swój biznes, a polska gospodarka rozwijać się dzięki innowacjom  technologicznym.

W Inventity Foundation bardzo dbamy o to, aby inicjowane w ramach naszego doradztwa usprawnienia  organizacyjne i wdrażanie technologii pomagały naszym klientom przekształcać ich firmy i projekty w opłacalne i  skalowalne biznesy.

 

Dotychczas Inventity Foundation przeanalizowała ponad 3 tys projektów, przygotowała około 200 studiów wykonalności i biznes planów, w efekcie których powstało kilkadziesiąt innowacyjnych spółek. Firmy te wygenerowały  bezpośrednio kilkaset wysoko wykwalifikowanych stanowisk pracy i ‘przyciągnęły’ ponad 200 mln EUR inwestycji kapitałowych. Inventity posiada wyłączną licencję w Polsce na metodyki GROWING PAINS®. Eksperci fundacji przebadali blisko 800 firm, 25 ośrodków badawczo-naukowych, przeszkolili 400 pracowników naukowych, wystąpili na wielu konferencjach branżowych i zorganizowali debatę świata nauki, biznesu i polityki, którą oglądało 3,6 tys osób. W ostatnich  3 latach fundacja wydała 2 książki nt strategii rozwoju i transformacji przedsiębiorstw

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR:

Jako jedyni zaadoptowaliśmy metodykę skalowania przedsiębiorstw Growing Pains® do polskich warunków. Stosujemy tę metodykę wspierając naszych klientów w zakresie doradztwa strategicznego, operacyjnego, technologicznego i w zakresie komercjalizacji i transferu technologii.

Dzięki doświadczeniu i badaniom, we współpracy z Uniwersytetem Stanforda (USA) wydaliśmy książkę “Czempiony biznesu. Strategia trwałego sukcesu firm rodzinnych” – kompendium wiedzy z zakresu skutecznego pokonywania barier wzrostu firm rodzinnych oraz budowania efektywnych strategii zarządzania.

Tworzymy licencjonowaną sieć doradców Growing Pains Strategy®. Skupiamy doświadczonych doradców i ekspertów, którzy dzielą się z naszymi klientami swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasze zespoły wspierają polskie firmy w najważniejszych etapach ich transformacji dzięki metodykom skalowania przedsiębiorstw Growing Pains®

Jesteśmy sponsorem programu telewizyjnego “Pakt z Biznesem”/ to rozmowy o tematach interesujących przedsiębiorców. Gośćmi programu są specjaliści i ci, którzy zawarli pakt z biznesem – prowadzący własne firmy. Program dostępny jest w internetowej telewizji: www.comparic24.tv

Wszystkie odcinki dostępne na kanale YouTube.

Aktualności

Zapraszamy na naszą stronę https://inventity.net/ oraz media społecznościowe https://www.linkedin.com/company/inventity-foundation/  gdzie zamieszczamy informacje o bieżących aktualnościach, organizujemy też cyklicznie akcje promocyjne związane z zakupem naszych książek oraz indywidualnymi  konsultacjami z wybranymi Doradcami.

Nagrody i certyfikaty:

Instytucja Otoczenia Biznesu – Jesteśmy akredytowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii Ośrodkiem Innowacji co pozwala nam udzielać dofinansowanego ze środków publicznych wsparcia w zakresie strategii, transferu technologii oraz tworzenia innowacji.

Brokering innowacji – Pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozwijamy Brokering Innowacji – komercyjną współpracę nauki z biznesem.

System Zarządzania Jakością – Posiadamy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2005 do prowadzenia działalności w zakresie: Doradztwo biznesowe i usługi szkoleniowe.

Inventity Foundation

Warszawa 00-667, Mindspace, ul. Koszykowa 61

Strona WWW:

https://inventity.net/

Mailbiuro@inventity.net

Telefon: +48 22 280 99 69

Branża

Konsultingowa/Doradztwo biznesowe i usługi szkoleniowe

Zostaw komentarz