Wyświetlenia profilu: 2767.

Już od ponad 10 lat pasjonują nas systemy ERP. Wdrażamy i rozwijamy systemy z rodziny Microsoft Dynamics. Nasze działania mają na celu optymalizację procesów biznesowych firm. Dzięki temu lepiej realizują one wyznaczone cele, rosną w siłę oraz stają się liderami rynku. Do ciężkiej pracy motywuje nas brak zgody na to, jak wygląda rynek średnich i małych firm w Polsce Wschodniej.

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak:

Microsoft Azure

W AXHelpers pomożemy Ci zaprojektować i zarządzać rozwiązaniami Azure, które umożliwią Twojej firmie skalowalność rozwiązań i infrastruktury IT w ciągu kilku minut.

Microsoft Office 365

Niezależnie od wielkości Twojej firmy, możesz być pewien, że Office 365 usprawni działanie całego przedsiębiorstwa. Korzystaj ze wszystkich programów i narzędzi – z każdego urządzenia, gdzie i kiedy chcesz.

Microsoft Business Intelligence

Wykorzystuj skomplikowane dane do opracowywania analiz biznesowych umożliwiających skuteczniejsze działanie. Odkryj nieograniczone możliwości prognozowania.

Microsoft Dynamics

Microsoft Dynamics NAV i AX to systemy ERP umożliwiające każdej firmie zarządzanie finansami, łańcuchem dostaw i produkcją zapewniające najwyższą jakość obsługi klientów. Projektujemy systemy z myślą o przyspieszeniu rozwoju biznesu. Pomagamy podejmować właściwe decyzje w krótkim czasie.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Branża: IT

Aktualności:

-bezpłatna prezentacja zastosowań Office 365 (2 godziny), warsztaty Office 365 (https://outlook.office365.com/owa/calendar/AXHelpersOffice365@axhelpers.com/bookings/)

-oferta: Legalny Office 365 TYLKO dla firm od partnera Microsoft

Działalność PR: 

Kluby, które sponsorujemy:

GKS Ruch Izbica – gminny klub sportowy piłki nożnej

LKS Piaski Piaskovia – ludowy klub sportowy – sekcja tenisa stołowego

Adres: Witolda Chodźki 27
20-093 Lublin

Strona WWW: http://axhelpers.com/

Mail: office@axhelpers.com

Telefon:  +48 81 311 00 17

 

Zostaw komentarz