AM-EKSPERT JERZY JABŁONKA

Do klubu sponsora dołączył: 11.09.2014.

Wyświetlenia profilu: 13804.

Firma powstała w 1982 roku i od pierwszego dnia zajmuje się szeroko pojętą motoryzacją. Była to wtedy pierwsza prywatna firma zajmująca się pomocą drogową pomiędzy Lublinem a Radomiem i Warszawą. Współpracuje z systemami bezpłatnej pomocy drogowej Assistance oferując pełny zakres usług. Przez wiele lat zajmowała się naprawami pojazdów, a od kilku lat prowadzi serwis hydrauliki siłowej w zakresie węży hydraulicznych.

W ramach firmy działamy w obrębie kilku znanych już na rynku naszych marek:

1. Biuro Rzeczoznawstwa Samochodowego Maszyn I Urządzeń

Od 1998 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na województwo lubelskie największej w Europie firmy rzeczoznawczej DEKRA. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, urzędów administracji, celnych, skarbowych, agencji, banków, firm leasingowych, warsztatów, towarzystw ubezpieczeniowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych biegłych sądowych, skarbowych, rzeczoznawców samochodowych oraz z zakresu pojazdów, maszyn i urządzeń. Wykonujemy wyceny pojazdów, maszyn i urządzeń, kosztorysy napraw, weryfikacje rozliczeń szkód komunikacyjnych i kosztów napraw pojazdów, rekonstrukcje wypadków i kolizji drogowych, ustalamy przyczyny awarii, doradzamy, itp.

2. Puławska Strefa Qltury 4D, Muzeum Pomocy Drogowej Holowania i Ratownictwa Drogowego, Weekendowa Galeria Sztuki 4D

W ramach tej działalności prowadzimy jedyną w swoim rodzaju prywatną instytucję tak zwanej “kultury”, stąd nazwa przedsięwzięcia pisana przez Q. Organizujemy na swój sposób wernisaże, wystawy, warsztaty, pikniki i festyny rodzinne, motoryzacyjne, historyczne, pieczonego ziemniaka, z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego w tym w ramach akcji “Bezpieczne wakacje”, pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, zloty pojazdów zabytkowych, zbiórki środków na cele społeczne. Nasze Muzeum jest drugą tego typu placówką na świecie i w 2013 r. zajęło II miejsce w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego.

3. Ogólnopolski Konkurs o Tytuł Honorowy “Pozytywnie Zakręcony®”

Celem Konkursu jest wyłanianie, wyróżnianie i promowanie osób, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji, firm, organizacji pozarządowych, wydarzeń, produktów lub usług sprawiających, że życie w gminie, w mieście, w Polsce i na świecie staje się coraz bardziej pozytywne, radosne i satysfakcjonujące, których pozytywne zakręcenie daje innym energię i siłę do realizacji swoich wizji i pasji. Wśród wyróżnionych znalazł się Marian Opania, Giełda Eventów, Teleexpress, Województwo Lubelskie, Krzysztof Grabczuk. Konkurs i pozytywnie zakręceni mają swojego Honorowego Ambasadora, którym zastała Anna Maria Anders – córka generała Władysława Andersa.

W 2013 r. został ustanowiony i proklamowany przez nas Międzynarodowy Dzień Pozytywnie Zakręconych, który obchodzony jest w dniu 17 sierpnia.

Posiadamy wyłączne prawo do używania zastrzeżonego znaku towarowego “Pozytywnie Zakręcony®” przy organizacji wszelkich przedsięwzięć społecznych, kulturalnych, biznesowych, promocyjnych, konkursów, itp.

Średnia ocena

9,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

Pomysłodowca, Organizator i kluczowy Sponsor 2 Gal Finałowych Ogólnopolsiego Konkursu “Pozytywnie Zakręcony”, podczas którego wyróżniani są wyjątkowi ludzie, instytucje, firmy promujące wspaniałe cele czy idee, ale przede wszystkim województwo lubelskie. Firma od kilkudziesięciu lat dziela wsparcia dla instytucji typu hospicjum czy fundacje. Obecnie wspiera Adama Ulicznego w jego pielgrzymce do Fatimy.

Dęblińska 4d
24-100 Puławy
Polska
+48 81 888 22 22
+48 602 650 177
pulawy@am-ekspert.pl
konkurs@pozytywniezakrecony.pl
http://www.am-ekspert.pl
http://www.pozytywniezakrecony.pl
http://www.muzeumpomocydrogowej.pl

Branża

rzeczoznawstwo majątkowe

Zostaw komentarz