Bigger Picture

Zaczęło się od pragnienia, aby zaoferować  taki standard nauczania języka angielskiego jakiego jeszcze nie było w Polsce, a w szkole Państwowej można było o takim najwyżej pomarzyć.

Pierwsza formą były lekcje spersonalizowane w formule “home delivery” z wykorzystaniem najlepszych technik możliwych do zdobycia na kierunku “Nauczyciel języka angielskiego”. Po ukończeniu studiów z coachingu do oferty dołączyły w pełni autorskie programy prowadzące w procesie samodzielnego uczenia się, również zdalnie i korespondencyjnie.

Z tak szerokiej oferty wykrystalizowała się metoda nauki angielskiego oparta na rdzeniu pracy coachingowej w relacji partnerskiej. Docelowo sprawdza się najlepiej w business english i szybkim przygotowaniu do wąsko sprecyzowanej potrzeby (wyjazd, rozmowa o pracę, egzamin, olimpiada, certyfikat, licencja np CITA dla księgowych).

Z końcem grudnia stałem się certyfikowanym coachem z ramienia Bennewicz Instytut Kognitywistyki oraz EMCC, i z radością oferuję usługi life i business coachingu. Dużo się zmieniło, bo formuła dojazdu do klienta wyewoluowała do spotkań terenowych, symulujących docelowe warunki komunikacji. W przypadku coachingu świetnie sprawdzają się (zaczerpnięte z relacji Arystotelesa i Aleksandra Wielkiego) rozmowy połączone ze spacerem.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności

Usługi life i business coaching.

Najnowszą usługą dla języka angielskiego są spersonalizowane indywidualne i grupowe programy z business english docelowo do zadań na stanowisku pracy: Salesman Pitch, HR Talks, Executive Lounge. Oferta startuje z początkiem lutego 2023.

Bigger Picture

https://taplink.cc/bigger_picture_lublin

https://www.facebook.com/BP.Bigger.Picture

Mail: mrbartlomiejpiech@gmail.com

Telefon:  697291696

Branża

Edukacja, coaching, komunikacja

Zostaw komentarz