GLADIO

GLADIO-
Klub prowadzący zajęcia z Brazylijskiego Jiu Jitsu i MMA – mieszanych sztuk walki.
Powstał on w 2006 roku i jego nazwa nawiązuje do antycznego klimatu związanego z gladiatorami, walką, ciężkimi treningami i zwycięstwem.
Klub Gladio posiada filie w Lublinie i Świdniku. Podopieczni klubu Gladio zdobywają medale na największych zawodach w Polsce.
Aby móc dobrze nauczać innych, potrzebna jest wiedza, którą Wojtek Klimkiewicz – trener Klubu, a także mistrz Europy w brazylijskim jiu-jitsu, zdobywa na seminariach u najlepszych trenerów w Polsce ale także i na świecie. Wiedzą tą dzieli się ze swoimi uczniami, którzy wykorzystują ją w najlepszy możliwy sposób, czyli na matach i ringach podczas gal i zawodów. Sam także bierze udział w prestiżowych zawodach BJJ w Polsce i na świecie.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...
NABÓR W GLADIO
Submission Fighting

Interesuje Cię walka w parterze bez kimon? Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki? Zapraszamy w każdy poniedziałek i środę o 18.00.
A może jesteś zawodnikiem zaawansowanym i szukasz swojego miejsca na Lubelszczyźnie? Jeśli tak to zapraszamy na treningi do grupy zaawansowanej we wtorki i czwartki o 19.30.
Zapasy
Niezależnie czy jesteś początkujący, zaawansowany czy traktujesz zapasy jako uzupełnienie swojej gry do innych sportów walki – jesteś mile widziany. Grupę zapaśniczą prowadzi doświadczony trener i każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Poniedziałki i środy o 19.30.
MMA
Jeśli jednak zamiast tylko chwytać wolisz przekrojowy trening zapraszamy do sekcji MMA we wtorki i czwartki o 18.00.

Aleja Kraśnicka 148,
20-718 Lublin

numer telefonu: 888 897 777
mail:  mma.gladio.swidnik@wp.pl

https://www.facebook.com/mmagladio/

Zostaw komentarz