Grupa Hedrum

Wyświetlenia profilu: 16484.

Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem wykonują usługi techniki estradowej tworząc nowatorską rzeczywistość w świecie eventów.

Z przyjemnością i pełnym profesjonalizmem podejmiemy się organizacji Państwa imprezy. Specjalizujemy się w technicznej obsłudze zróżnicowanych eventów tj.:imprzey firmowe, pokazy mody, uroczyste gale, wielkie otwarcia, bankiety,  konferencje, kongresy, szkolenia, pikniki, koncerty, imprezy plenerowe i inne eventy tematyczne.

NASZA OFERTA

Nagłośnienie

Posiadamy wysokiej klasy profesjonalne systemy nagłośnieniowe, począwszy od dużych systemów do zastosowań plenerowych po kompaktowe zestawy do obsługi eventów tematycznych, gdzie liczy się wyglad estetyczny oraz możliwości montażowe. W ofercie systemy wyrównane liniowe, źródła punktowe, aktywne oraz pasywne, spełniające wymogi najbardziej wymagających artystów. Za najważniejsze stawiamy sobie jakośc, niezawodność i stabilności w każdych warunkach.

Oświetlenie

Doświadczenie naszych projektantów oraz ekipy technicznej stawia sobie za priorytet podejście do każdego zlecenia indywidualnie. Dzięki dokładnej analizie obiektu, wymagań wykonawców i organizatora, kierując się wysokim poziomem estetycznym jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej zaawansowanym. projektom.Posiadamy bogate zaplecze systemów oświetlenia. Specjalizujemy sie w oświetleniu : koncertów, eventów firmowych, pokazów mody, prezentacji, konferencji, wystąpień publicznych i imprez tematycznych.

Scena

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalną scenę estradową wraz z zadaszeniem przeznaczoną do koncertów oraz imprez outdoorowych. W ofercie również scena mobilna , podesty sceniczne o różnych wymiarach i wysokościach, statywy na windach i inne akcesoria do budowy konstrukcji scenicznych. Posiadamy również akcesoria jak najazdy, agregaty prądotwórcze, namioty, rozdzielnie zasilania, etc.

Multimedia

W ofercie wynajem ekranów LED oraz usługi związane z transmisją video, prezentacją obrazu oraz streamingiem video. Zapewniamy kompleksową obsługę podczas eventów w zakresie obrazu i video na ekrnach LED. Ekrany led kreują nowoczesne widowiska multimedialne i wzbogacają eventy o efekty wizualne, stanowią dziś stały już element scenografii.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR

Wspieramy całym serduchem liczne akcje charytatywne.

Kontakt:
E-mail: info@grupahedrum.pl
Tel:. 792 050 450

www.grupahedrum.pl

Branża

technika eventowa

Zostaw komentarz