Higienika Sp. z o.o.

Wyświetlenia profilu: 14593.

Firma Higienika powstała z myślą o profesjonalnym świadczeniu usług w pełnym zakresie. Odpowiada za kompleksowe utrzymanie czystości (hal produkcyjnych, obiektów biurowych, przychodni, obiektów magazynowych, obiektów rekreacyjno- sportowe, klubów ) jak również obiektów prywatnych (domów po budowie, mieszkań po remoncie, wspólnot mieszkaniowych, apartamentów po budowie).

Zdobywamy nowe zlecenia przede wszystkim dzięki solidności. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to wychodzimy poza zakres prac ustalony z Klientem. Traktujemy naszych Klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Dlatego prowadzimy wewnętrzne kontrole czystości na obiektach. Pracujemy tylko na atestowanym sprzęcie i używamy zawsze profesjonalnych środków chemicznych. Stale monitorujemy prace naszego zespołu – wszystko dla utrzymania wysokiego, najwyższego poziomu. Chcemy, aby nasi Klienci mieli pewność, że zlecenie zostanie perfekcyjnie wykonane. .

Drugą najobszerniejszą gałęzią w naszej firmie są  produkty do sprzątania, czyli profesjonalne środki czystości, narzędzia i sprzęt. Stąd bardzo ważne jest wsparcie w doborze tych środków.

Oferujemy jedynie sprawdzoną i najwyższej jakości chemię profesjonalną. Najważniejszym kryterium wyboru firm produkujących środki, które umieszczamy w naszej ofercie, jest efektywność i najwyższa jakość ich produktów. Do oferty wybieramy te środki czystości, które sprawdziły się podczas świadczenia naszych usług sprzątania i dają najlepszy efekt jakościowy. Klient dobierający środki w firmie Higienika, może być pewien, że otrzyma dopasowane do zadań i wydajne produkty, które spełnią najwyższe normy i standardy.

Naszym kluczem do sukcesu jest 5 podstawowych filarów naszej działalności

1. Jakość jest najważniejsza

2. Zawsze do dyspozycji

3. Sprawdzone metody działania

4. Sprawdzeni ludzie

5. Dbamy o czystość kompleksowo

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności

Utrzymanie czystości i porządku w zakładach pracy należy do obowiązków pracodawcy, który ma zapewnić czystość i porządek na swoim terenie i tworzyć warunki niezbędne do ich utrzymania.

W grudniu 2016 roku wdrożyliśmy nowe usługi :

Audyt czystości czyli niezależna kontrola/ocena systemu, jakości pracy personelu sprzątającego zatrudnionego przez pracodawcę. ( usługa bezpłatna )

Abonament czystości stała kontrola czystości zakładu pracy, dobór sprzętu, dobór chemii, szkolenia pracownicze, nadzór nad personelem sprzątającym , ustalanie harmonogramu pracy w celu optymalnego wykorzystania czasu pracy.

Działalność PR

Firma wspiera wydarzenia :

– Galę XVI edycji Konkursu “O Kryształową Cegłę”

– Konkurs „Złota Kielnia’’ Budowa Roku 2016 XV Edycja

– Organizuje szkolenia z zakresu technik utrzymania czystości  w szkołach i przedszkolach

ul. Mełgiewska 24
20- 234 Lublin

www.higienika.eu
joanna.bartoszek@higienika.eu
biuro@higienika.eu

kom. 509 936 600
tel. 81 745 25 02

Zostaw komentarz