Horizon Air Services

Wyświetlenia profilu: 3784.

Horizon Air Services to firma oferująca kompleksowe doradztwo przy wyborze, zakupie i doposażeniu śmigłowców, zajmujemy się też szeregiem spraw logistycznych, związanych z użytkowaniem helikopterów. Usługi są skierowane do osób, które myślą o zakupie śmigłowca i cenią sobie profesjonalizm. Firma udowadnia, że użytkowanie helikoptera wcale nie musi być uciążliwe i drogie dla właściciela, jeśli tylko zdecyduje się skorzystać z pomocy fachowców.

W branży lotniczej HORIZON AIR SERVICES posiada kilkunastoletnie doświadczenie.
Ponadto zajmuje się nie tylko szkoleniem przyszłych pilotów, ale też serwisem technicznym maszyn oraz zarządzaniem w lotnictwie. W tych dziedzinach może poszczycić się wieloletnią praktyką zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych.

Współpracuje także z uznanymi na całym świecie producentami śmigłowców: Enstrom Helicopter Corporation, Robinson Helicopter Company, Airbus Helicopters, Hélicoptères Guimbal oraz Bell Helicopter Textron.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Co wyróżnia Horizon Air Services?

Przede wszystkim profesjonalizm i kompleksowość świadczonych usług, dlatego swoim Klientom są w stanie zapewnić maksimum komfortu. Ponadto nieustannie zabiegają o rozwój  firmy.
Jedną z kluczowych kwestii w powietrzu jest bezpieczeństwo, dlatego Horizonair szczególnie dba o najwyższe standardy lotnicze. 

Horizon Air Services
Lotnisko Ułęż
08-504 Ułęż
Godziny otwarcia
Pon. – Sob.: 08:00 – 17:00
Niedz. : nieczynne

Henryk Gołembiewski +48 609 467 500
Artur Sobótka +48 667 573 003
biuro@horizonair.pl
http://horizonair.pl

Branża

Branża lotnicza

Zostaw komentarz