Intensive Group

Wyświetlenia profilu: 24927.

Jesteśmy grupą spółek zajmującą się wsparciem w procesach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Mamy wieloletnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym. Działamy nieprzerwanie od 2004 roku, wspierając naszych kontrahentów wszędzie tam, gdzie tego potrzebują. We współpracy stawiamy na kompleksowość, rzetelność i najwyższe dla nas – jakość obsługi. Są to fundamenty, na których od lat budujemy jasną i spójną politykę naszej marki.

Działamy w oparciu o doświadczenie i wypracowaną przez 14 lat praktyk metodologię. Pomagamy naszym Klientom osiągać założone cele i optymalizować koszty wybranych zadań i procesów, w tym rekrutacji pracowników różnego szczebla. Dla osób poszukujących pracy kontakt z naszą firmą okazuje się często kluczem do osiągnięcia zawodowego sukcesu, stabilizacji życiowej i bezpieczeństwa.
W naszej pracy stawiamy na partnerstwo – zawsze oferujemy jasne warunki gwarantujące przejrzystą współpracę niezależnie od wielkości potencjalnych Klientów. Najważniejszą wartością jest dla nas dotrzymywanie zobowiązań, rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań i transparentność w działaniu. Z powodzeniem godzimy interesy pracodawcy i pracowników by jednym zapewnić wzrost i rozwój firmy a drugim komfort i satysfakcję z podjętej pracy.
Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym. Działamy w oparciu o przepisy prawa pracy, cały czas rozwijamy się i poszerzamy wiedzę oraz kompetencje, by jak najskuteczniej wywiązywać się z zobowiązań zarówno podług naszych Klientów jak i pracowników . Proponujemy dobre i bezpieczne rozwiązania w dynamicznie zmieniającym się rynku pracy tym samym oferując szeroki zakres wsparcia dla obsługiwanych podmiotów.

Średnia ocena

9,31
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR

SAZ (Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia);
KOB (Klub Odpowiedzialnego Biznesu);
LKB (Lubelski Klub Biznesu);
CCIFP (Francusko-Polska Izba Przemysłowo-Handlowa);
AHK (Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa);
Liczne wystąpienia i prezentacje dla LEWIATAN oraz AISEC;
działalność społecznościowa Facebook;
czynny udział w targach pracy KUL, UMCS, MTL i innych na terenia całego kraju.

Siedziba firmy:
ul. 1 Maja 16 A

20-410 Lublin

Biuro Handlowe:
Przasnyska 6B (3 piętro)

Warszawa

godziny otwarcia:
pon. – pt. 8 – 16
81 532 24 32
Dyrektor Handlowy: 603 720 077
group@intensive-group.pl
www.intensive-group.pl

Branża

Human Resource/ Agencja Pracy Tymczasowej

Zostaw komentarz