Psychoterapia i Profilaktyka ODZYSKAJ SIEBIE Katarzyna Walczewska

Firma Psychoterapia i Profilaktyka ODZYSKAJ SIEBIE to szeroki zakres usług poparty doświadczeniem oraz pasją.
Gdy zakładałam działalność towarzyszyło mi zdanie Piotra Adamiaka, który wraz z Jolą Koczurowska był i po dziś dzień jest moim autorytetem:
Powiedział do mnie :
,, Kasia! Praca z drugim człowiekiem to praca na otwartym sercu, jesteś na to gotowa “?
Jako psychoterapeuta specjalizujący się w psychoterapii uzależnień i zaburzeń psychicznych dojrzewałam pod skrzydłami ludzi działających dla wtedy jeszcze Krajowego Biura Przeciwdziałania Narkomanii: ,, wychowanych ” przez Marka Kotańskiego – założyciela ośrodków leczenia uzależnień w Polsce.
Od lat znajduje się pod superwizją kliniczną kolejnej wspaniałej kobiety Katarzyny Puławskiej Popielarz, właściciela ośrodka leczenia uzależnień w Kazuniu.
Nie lubię bylejakości. Jak mam zrobić coś byle jak- nie podejmuje się tego.
Moja firma oferuje usługi, które skrojone są na potrzeby klienta.
Oferta obejmuje 3 rodzaje działań:
I.
Psychoterapię:
w te działania zalicza się psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, psychoterapia dla par, konsultacje specjalistyczne, interwencje kryzysowe, praca z traumą/przemocą
II.
Szkolenia, warsztaty, konferencje, treningi:
w te działania zalicza się prowadzenie tematycznych działań dla różnych grup społecznych/wiekowych.
Wyróżnia nas to, że działania dla zamawiającego skrojone są konkretnie pod jego potrzeby.
III.
Współpraca z samorządami terytorialnymi o charakterze diagnostycznym, doradczym i szkoleniowym z zakresu promocji i ochrony zdrowia, usprawnienia działań środowiskowych, współpracy pomiędzy instytucjami.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR

Nieodpłatnie:
Ponad 7 lat wspieram działania oddziałów onkologii dziecięcej wnosząc trochę magii do bardzo szarego świata szpitalnej, dziecięcej rzeczywistości.
W ramach psychoedukacji od 8 lat jestem regularnym gościem w Radiu Lublin, w Przystanku Noc prowadzonym przez Ewę Dados gdzie w trakcie 2 godzinnych audycji podejmujemy tematy z zakresu profilaktyki uzależnień behawioralnych( hazard, zakupy, seks etc) i uzależnień od substancji psychoaktywnych ( alkohol, narkotyki, leki). Audycje prowadzone są na żywo.
Intensywnie wspieram działania związane z kształtowaniem relacji na poziomie RODZIC-DZIECKO, w związku z czym wraz z dwoma wspólnikami stworzyliśmy w ubiegłym roku szeroką ofertę z którą zapoznać się można poprzez naszą stronę internetową www.rodzic-dziecko.pl
Konferencje, szkolenia, warsztaty tematyczne wspierać będzie też  pierwszy e-book z zakresu relacji RODZIC-DZIECKO, który napisaliśmy z wspólnikami. Aktualnie znajduje się edycji.
W środowisku studentów wspieram działania z zakresu szerzenia świadomości dotyczącej uzależnień i zaburzeń psychicznych poprzez uczestnictwo jako prelegent w konferencjach, gościnnych wykładach.

Aktualności:

W tym momencie bardzo ciekawym projektem którego jestem współtwórcą jest gra menadżerska. Mam nadzieję, że będę mogła podzielić się wkrótce szczegółami dotyczącymi tego innowacyjnego działania.
W edycji znajduje się właśnie seria podcastów adresowana dla młodzieży i dorosłych dotycząca psychoterapii.
 Telefon: 570333013

Branża

Sektor usługowy: usługi z zakresu ochrony zdrowia oraz edukacji

Zostaw komentarz